Новак
Хартија сатен со двојно лице со полиестерска лента со цитрус, 1800 1,5

Хартија сатен со двојно лице со полиестерска лента со цитрус, 1800 1,5

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Haperејм хартија и плик, зависни од лента со лента со лента со двојно лице, двојно лице со лента, носи забавен изглед на кој било подарок за завиткување, нашите сјајни и свилени двострани сатенски панделки се совршени за парчиња свадбени центри, превез, украсување на обвивки за подароци и тони повеќе, идеите се бесконечни. Нивната сјајна површина ги прави едноставно неодоливи. Неговата светла нијанса веднаш ќе се појави и веднаш ќе стави насмевка на лицето и пријателите. Совршено е за секоја пригода, како и за други цели што ги прави корисни материјали за снабдување и шиење на занаетчиски производи. Исто така е идеално за облекување вазна, букет, тегла, корпа и многу повеќе. Најдобриот дел е ова се тркала десно назад и лесно се чува до понатамошна употреба. Jamем хартија и боја на плик : цитрус. Големина : 1,5 во x 50yd. Количина : 1/пакет. Оваа двојка сатенска лента за лице им овозможува на вашата лента да блесне без оглед на тоа како ја врзувате. Оваа лента има употреба за сите различни настани како родендени, Божиќ, дипломирања, Ноќта на вештерките, Новите години и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Од лакови за коса за мали девојчиња до тинејџери, можете да ги додадете како моден додаток Сините шарени

Количина : 50 / пакет Завршете ги производите за снабдување со канцеларии со купување на оваа прекрасна х�

Haperеј џем хартија и плик потписен лента Француска сина сатенска лента со двојно лице носи забавен изгле�

Оваа прекрасна црвена бела лента со сјај со висок квалитет жичен раб лента добро прилагодена за најразл

Време на одмор морнарица лента за снегулка, лента од 25 'морнарица со бели снегулки Додадете посебен допи

Haperејм хартија и плик, релативно лента, жолто злато сатен со двојно лице со лента, носи забавен изглед на

1 1 / 2 "Гросгреин ткаенина, продадена од Јард Ослободете ја вашата креативност со бесконечни можности! На�

Начин да го прославите велигденскиот лак, синиот пол точки печатење : прекрасен лак за грбови Доаѓа во с�

Animalе џем хартија и плик животно забележана лента е најдобриот начин да додадете нешто дополнително на в

Патриотски панделки со хартија од џем е совршен додаток на вашиот следен настан со црвена бела и сина бо

Може да се користи во широк спектар на украсување на празници Овој полиестер црвено / бело трим панделки

Додадете го тој дополнителен посебен допир на вашите следни проекти за уметност и занаетчиство или зав�

Бервик Офрај е најголемиот светски производител и дистрибутер на декоративни панделки и лакови...

Бервик Офрај е најголемиот светски производител и дистрибутер на декоративни панделки и лакови...

Офрај е најголемиот светски производител и дистрибутер на декоративни панделки и лакови Офрај е познат

Направете вашето мало девојче да се чувствува екстраспецијално на неговиот голем ден со нашата лента з�

3 јарди лента Оваа декоративна лента за очи е одличен додаток на вашите резерви за DIY Офрај е познат на па

Времето на празник црвена и зелена лента со полкови е прекрасен и празничен додаток за завиткување на п�

Допирот на лентата со лента со лента е совршен за додавање на тој посебен допир на која било домашна дек�

Лента за време на празници, чисто злато со златни сјајни снегулки, 2 "x 75 ' : Декоративна чиста златна лента

Reliant Ribbon Satin Sant Enth Lece Ribbon носи весел изглед на кој било подарок за завиткување Нашите сјајни и свилени едн

Прецизноста на loveубовта, занаетчиска, занаетчиска ткаенина е направена од 100% јута и има најголем дел од

Оваа реверзибилна обвивка за подароци со фолија има дизајни во црвена, црна, бела и сребрена...

Paperејм хартија и чиста плетена лента е дизајнирана да ги додаде завиткуваните подароци на кои им треба с

Подгответе го вашиот дом за празниците со црвено декоративно решение за време на празник Оваа декорати�

Гросгреин текстурата е идеална за правење занаети и лакови Gwen Studios Taffy Striped Grosgrain Ribbon има посебен шарм што

Scroll