Новак
Пост за гол на фудбалски тренер

Пост за гол на фудбалски тренер

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2399.84

Никогаш не е премногу рано да се практикуваат клоци на теренот. Овој сет за обука вклучува преносен пост за целта со пополнување база, младински фудбалски фудбал и пластична мета. Големина : 65-инчен H X X 60-инчен W. Фудбалски тренер гол пост : Никогаш не е рано да се вежба клоци на теренот. Овој сет за обука вклучува преносен пост за целта со пополнување база, младински фудбалски фудбал и пластична мета. Големина : 65 "H x 60" w.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашите без граници на јуниори фустан во боја на бои е одличен стил што не сакате да го пропуштите...

Современ акцент стол Боја на руменило [Удобна кадифена ткаенина] Оваа акцент стол е изработена од кадиф

Елегантниот комплет за завеси за прозорецот за крива на домот ќе додаде допир на стил во просторијата С�

Јакна на камионџијата на Леви е главен гардероба во кој вашето мало момче може да изгледа како оригинал.

Удобноста на вашиот мал критериум е клучна, па исмејте ја само со најдобрите ткаенини! Направено со 100% о�

Опуштете се на ногата по долгиот ден на работата со папучи на Muk Luks John Изведете ја вашата личност на отво�

Однесете го вашиот стил на следното ниво без цветен врв на границите со соодветна маска за лице Тотално

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовна�

Совршената фузија на науката, уметноста и вредноста, овој север од страна на Jewer ™ лабораториски прстен

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Scroll