Новак
Карат Т.В. Дијамантски кластер 10kt сет за ангажман на розово злато

Карат Т.В. Дијамантски кластер 10kt сет за ангажман на розово злато

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Изненадете ја жената што ја сакате со невестински сет дизајниран да го однесе здивот. Модерен во розово злато, овој невестински сет има ангажман прстен поставен со три кружни дијаманти кластери усогласени низ центарот. Шанк на прстенот е украсен со акцент дијаманти кои го држат ова трио. На денот на вашата свадба, завршете го ансамблот со додавање на координативниот контурен и дијамантски свадбен бенд. Сјајни со дијаманти и полирани до брилијантен сјај, овој невестински сет ќе заслепува цел живот. Империјал 1 Карат Т.В. Дијамантски кластер 10 KT Rose Gold Enragement Ring Set : Дијамант Тежина : 1 Ct. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted во 10kt Rose Goldawaple во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој прстен за венчавки за мажи е идеален моден додаток или подарок за вашиот значаен друг или вереник...

Почитувајте ја вашата невеста со овој еретентен дијамантски невестински сет Изработено во 10к бело злат

Останете класичен со мажпрстен на златен тон направен со траен танталум, кој може да се носи како модно �

Почитувајте ја со оваа исклучителна годишнина од дијаманти и свадбениот бенд, сладок симбол на loveубовт�

Април Април Поставување на дијаманти : Поставување на Prong Гаранција Миабела Миабела гарантира дека сит�

Овој значаен црн циркониум келтски крст прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоал

Побарајте ја раката со елегантниот дијамантски прстен и запечатете ја вашата посветеност со подеднакв�

За разлика од повеќето високи полски ленти, четканата завршница нежно ја шири светлината за посуптилен

Овој невестински сет создаден со 1 / 5 CT Т.В Дијамант покажува тркалезно ореол на пенливи камења што опкру

Проширете ја вашата колекција за накит со овој зачудувачки Realtree AP Camo Band Тој спортува уникатен изглед шт�

Таа ги осветлува очите секогаш кога ќе влезе во собата Ставете дополнителен сјај во окото кога ќе ја пре

Морганит Исек : Перница Создаден бел сафир исечен : круг 3парчен ангажман прстен и свадбен бенд сет...

Таа секогаш ќе го богатува овој прекрасен свадбен бенд на контурата на мијабела дијамант, кој искра во б

Изработено во пенливо жолто злато, овој класичен прстен има овален, кој се поставува зелена кварцкамења

Плескав 925 Стерлинг Сребрен невестински ансамбл со лабораторија создаде бел сафир Овој ансамбл е компл�

Проширете ја колекцијата за накит со ова убаво парче од камо бенд од дабови дабови Тој спортува уникате�

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност �

Изразувајте ја својата loveубов со личен стил, облечен во бендот за свадбени бендови за мажи во Realtree AP...

Нагласете го вашиот изглед со овој привлечен ораво машки бели јаглеродни влакна од 6мм удобност одговар

Совршен прстен за какво било принудување; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со �

Прославете со некој специјален со надавање на овој прстен за дијамантски празници Со прекрасни дијаман

Овој значаен црн циркониум келтски прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоалерге�

Совршен прстен за какво било принудување; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате с�

Облечете го прстот со овој луксузен сребрен сребрен невестински прстен поставен со пенлив прстен за ан�

Почитувајте ја светлината на вашиот живот со овој зрачен невестински сет на дијаманти Рамка со тркалез�

Замислете го прстенот на вашите соништа Замислете го човекот од вашите соништа лизгајќи го тоа што ringво

Scroll