Новак
Activeенско активно ладно време целосна патент џемпер јакна

Activeенско активно ладно време целосна патент џемпер јакна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 560.00

Без разлика дали работите надвор, трчате работи или се опуштате дома во студен ден, оваа женска јакна за перформанси од Данскин сега ќе ве одржува удобно. Направено е од мека ткаенина од џемпер за да ве одржува пријатно без да се чувствувате гломазна или рестриктивна. Предното затворање на целото зип обезбедува прицврстено, прилагодено вклопување, додека долгите ракави имаат збир на рефлексивни јазичиња за дополнителна видливост на слаба светлина, со што оваа јакна е одличен избор за урбани џогери кои сакаат да останат безбедни. Оваа активна јакна е достапна во разновидни бои. Данскин Сега, женското активно ладно време, целосна патент џемпер јакна : 100% полиестер. Активна јакна. Изработка на плетење џемпер. Четкана обвивка. Затворање на предниот дел на зип. Долги ракави со рефлексивни јазичиња. Јака. Две предни џебови. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно, измијте со слични бои или одделно, отстранете веднаш по миењето, не впивајте, не бели, не го намалувате суво ниско, ниско железо.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Колекцијата Манза од Гурај ја комбинира леснотијата на маче со рафинирање на Мери Janeејн Благодарение н�

Денвер Бронкос Момци 418 SS Player TeeWilson 9k1bxfgfn S6 / 7 Момци тим памук со живописни графики и мека издржлива ткаен�

15инчниот ладилник за вино и пијалоци на Винотемп, со двојна зона со двојно зона, е исклучително разноврс

Овој шарен дастер кардиган од без граници е совршено слојно парче за сезоната Се одликува со драматично

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Однесете го денот со кошула од нашиот избор на слободен ден на Ферис Булер Овој класик на Johnон Хјуз за мо

Донесете совршена количина на искри на раката со носење на овој прекрасно дизајниран мултипресечен куб

Просторот за складирање се наоѓа на подножјето и е одлична локација за чување книги и други додатоци.3 "L

Дворефички! Оваа две пакувања со кратки ракави од без граници има Vврат и е совршен врвен пат за грешки и�

Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на

Вкусете ја радоста на секојдневните моменти со нашата богата разновидност на вкусно изработени конфек�

Прекинувач за светло на Vemo STOP, прекинувачот за светло Vemo е идеална високо квалитетна замена на задниот д

Едноставен и без напор шик, овој прекрасен килим ќе го подобри секој украсен простор Со неутрални беж и �

Вашите две срца победија како едно! Сместени заедно на сребрена лента, нагласена со пенливи CZ, овие роде�

Таа ќе ги сака деталите за повеќе бои за оваа атлетска работа девојки треперливи атлетски патики...

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност

Постојано во движење? Овие Ultra Lux Comfort FlexToGo комунални панталони од Ли се направени да останат во чекор со �

Задебелена графика дадете изјава за оваа графичка мета од ODM Art додавајќи забавен допир на вашата вонред

Нежната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој круг метален wallиден уметност елеганте

Scroll