Новак
Плетирани панталони отпорни на брчки на Georgeорџ

Плетирани панталони отпорни на брчки на Georgeорџ

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 367.68

Тешко е да се победи вредноста на овие одлични панталони за мажи. Елегантни линии, јамки на ременот и задните џебови со затворање на копчињата додаваат на придобивките. На сите им треба толку лесно, секој ден пантолона да додаде во својата гардероба за облека за мажи. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32 x 32. одговара : права нога; редовно преку колковите и бутовите; седи под половината. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Агли предни џебови. Карактеристики : Плетиран фронт; отпорен на брчки; јамки на појас. Машка брчки отпорни на плетени панталони од Georgeорџ.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Разновиден и многу убав Овој пар технолошки панталони од Chino од Georgeорџ го одржуваат случајно и удобно со

Подготвени сте да се сретнете со вашиот нов омилен додаток на вашата гардероба за дневна облека? Воведу�

Разновиден и многу убав Овој пар технолошки панталони од Chino од Georgeорџ го одржуваат случајно и удобно со

Оваа миење на пет џебни облеки е направено со истегнување и мека измиена ткаенина Оваа пантолона е диза�

Разновиден и многу убав Овој пар технолошки панталони од Chino од Georgeорџ го одржуваат случајно и удобно со

Истегнете плетено потези со вас за удобно вклопување во овие плетени панталони со 5 џебни машки Georgeорџ Р

Подготвени сте да се сретнете со вашиот нов омилен додаток на вашата гардероба за дневна облека? Воведу�

Целокупната удобност во комбинација со убав стил без напор ги прави овие пантолони со џогер од Georgeорџ с�

Додадете ги овие панталони со отпорни на брчки на Georgeорџ Биг, во вашата гардероба Тие се идеални за обич�

Летна гардероба : Комплетна Кул, панталони за дишење од Georgeорџ, направени во удобна ленена ткаенина, го п

Започнете го викендот во кул, удобен стил со овие панталони Georgeорџ ogогер Изработени во ткаенина од Твил

Истегнете плетено потези со вас за удобно вклопување во овие плетени панталони со 5 џебни машки Georgeорџ Р

Дневна наоколу или спијте ноќта надвор во пријатни пантолони за спиење од Georgeорџ Со карирана шема, пант�

Разновиден и многу убав Овој пар технолошки панталони од Chino од Georgeорџ го одржуваат случајно и удобно со

Scroll