Новак
Овој производ е изваден од полиците

Овој производ е изваден од полиците

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 639.84

LEONLITE 25 W LED безбедносно светло на отворено со активирано движење, LED светла за поплавување на отворено за дворот, гаражата, тремот, 3000k топло бело, бело ново ажурирано : се одликува со поефикасно автоматско : светло ќе се вклучи автоматски ако се открие движење и ќе трае за период на време според вашето поставување; ДИМ : Светлината ќе задржи ниво на осветленост од 20% нормално, ако се открие движење, ламбата ќе достигне максимална осветленост и ќе трае за одреден временски период според вашето поставување. Белешка за инсталација : Ако се вклучат и исклучат циклусите на фиксни : Ако има рефлектирана површина што ја опкружува фотоцелата, чувствителниот сензор за фотографии може да циклуси вклучен и исклучен. За да го поправите проблемот, повторно да ја позиционирате тела или да ја елиминирате рефлексивната површина. Ако сензорот за движење не работи : правилно прилагодете го опсегот на сензорот според висината на монтирањето, работниот опсег е околу 70 метри. И сензорот за движење и сензорот за светлина треба да бидат тестирани пред да се инсталираат според упатството. Повеќе прилагодливи споеви со оваа безбедносна светлина. Прилагодливи споеви и агли се илустрирани на сликите на списокот. Спецификации Напон : AC 100-277 V 50/60 Hz Wattage : 25 W Еквивалент : 150 W Растојание за откривање : 20-70 FT (прилагодлив) Агол на откривање : 180 степени Поставување на време : 5 секунди до 5 мин. 100 степени CRI : 80+Работно темпо. животниот век.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Wrangler Men's Outdoor Autilation Pantregular Fitwelt Hip џебови предниот џеб од џебови на десната страна на десната страна, панел

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски пе

Бавниот шпорет на кујната 1½ квартал е совршен за подготовка на широк спектар на предмети од менито, осо�

Ставете малку пип во вашиот чекор со колекцијата Tangie By Journee Оваа сандала стилизирана со флипфлоп е на вр�

Без глупости меки и разумни чевли со манжетни со манжетни не можат да се носат со манжетна или како стил

Краток опис не е достапен Aquastone GroupArtzooka! Комплет за скици Создадете свој град со печатена лента! Овој пак�

Толку супер! Овие шорцеви за пливање на Марвел за момчиња се одличен додаток на неговата колекција за пл

Livable, убава, удобна Додадете стил и удобност на вашата надворешна просторија за живеење со овој мрежен ц�

Оваа средна тежина е најпродавано предиво во Америка повеќе од седумдесет години! Совршени за сите прое

Додадете во вашата постава за дневнички производи со тајни богатства со 2 парчиња за спиење Комплетирај

Beе бидете подготвени да се повлечете и да се опуштите целиот викенд во оваа ултрамека, рунообложена пош�

Активните маици на девојчето ќе ви дадат активност и попредобраните Како што е без ознака, така што кожа

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Пумпите за потпетици на маче се уште се задолжителни за секоја гардероба Петигру од Бела Вита има безвр�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Оваа грандиозна куќа е восхитувана по своите екстравагантно широки лисја и драматична шумска зелена бо

Овој зачудувачки прстен за ангажман од 1,1 карат роса Моисанит е поставен во светло сребро Овој прстен им

Smart & Sexy Women's Curvy Signature Signature Claup градник со дополнителна поддршка е специјално дизајниран за целосна разби

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат постави за Chevrolet Silverado 2500 HD 2019 : Дизајни�

Womenенски средно издигнување патент декор се протегаат слаби фармерки : Опис : Овие тотално незгодни слаб

Дајте ја целата loveубов што ја држите во срцето врзана во пенлив лак, со помош на ова зачудувачко парче ко

Уметник : Wanda Mummsubject : Animals Tyle : Природно модерен проитивен Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготве

Scroll