Новак
Затегнат кревет, повеќе големини и бои

Затегнат кревет, повеќе големини и бои

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Рачно изработени тафти со дијаманти додаваат исклучителен допир на овој тапациран кревет. Одликувајќи се со мазна микро-тапацир, овој кревет станува централен дел во декор на вашата спална соба. Тој е деликатно конструиран во кадифен подлога за пена за дополнителна поддршка и удобност. Вклучени се рамка за кревети и соодветни тапацирани кревети. Затегнат кревет, повеќе големини и бои : мазна микро-тапацир, тапациран детали. Потребна е душек и пролет на кутии. Произведено во Илиноис. Само чисто место. Потребно е лесно собрание. Близнаци димензии : 78 "L x 41" W x 51 "H. Целосни димензии : 78" L x 56 "W x 51" H. Димензии на кралицата : 83 "L x 62" W x 51 "H. King Dimensions : 83" L x 78 "W x 51" H. Димензии на Калифорнија Кинг : 87 "l x 74" w x 51 "ч. Душеците се продаваат одделно. Погледнете го нашиот асортиман на душеци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Било кој дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршено место за ова прекрасно дело за

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Запомнете кога имавте совршени тркала, додадете малку подвижност во вашиот проект за DIY со некои тркачи

Софистициран, едноставен и неспоредлив, овој 14 карат бел златен скапоцен камен е сигурен дека ќе се негу

HP Elite Slice USFF CORE i5 7500 T 2,7 GHz 8 GB SSD 128 GB американски клучни карактеристики и придобивки : убав, моќен, иноват�

Вие работите напорно и заслужувате да се однесувате кон нешто убаво! Чувствувајте се како кралица и обл�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Едноставниот модерен класичен гушар е двоен иден и вакуум изолиран за да го задржи вашиот пијалок топол

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

Подготвени за следната облека за удобна облека? Инспирацијата од овие меки, трендовски џемпери од џемпе

Стилот на одмор добива преуредување благодарение на границите лесна кошула со предводници на копчињат�

Димензии на испорака : 82 „L x 23“ w x 4 ”ч Рамката исто така вклучува обезбедени метални лекови, што значи д�

Секоја ставка во облеката на оваа бебе девојчиња е направена со меко памучно ребро Потоа, додадете ги па

Пинк кутија женска инспиративна нараквица нараквица цврст не'рѓосувачки челик 7,75 инчи врски за вртење �

Нашата сандала на нарциса е елегантна и модерна Со ленти за крстосници и каиш на глуждот, овој стил ќе об

Овој магичен шумски диптих е печатење на ликовно платно од Парвез Таџ Парвез Таџ е визионерски уметник �

Нејзината рана loveубов да се изрази со својата уметност резултираше во работа повеќе од 25 години како гр�

Нашата врамена графичка колекција има различни слики, врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

Scroll