Новак
Azeri IV Damask украсен килим, Gunmetal олово сиво, 2ft - 2in 4ft incent reg

Azeri IV Damask украсен килим, Gunmetal олово сиво, 2ft - 2in 4ft incent reg

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 714.88

Колекцијата Weave & Wander Herbert има моќни купови волна и вискоза. Обезбедување на меки современи и преодни дизајни направени во Турција, супериорна мекост и континуирана шема се обележјето на оваа колекција. Нека оваа област килим е централен дел до високо -тргувана област на вашиот дом. Моделите на колекцијата Херберт вклучуваат потресен Икат и апстрактно преземање на структурите за работа со железо. Неутралната палета на бои комбинира ладни нијанси на темни сиви. Машинска изградена конструкција. Направено од волна / вискоза. Идеално сместување во просторијата вклучува дневна соба, трпезарија, канцеларија, фоаје/влез, спална соба. Направено во Турција. Ние не препорачуваме да користите вакуумска лента за тепачки на килим. За излевање и дамки, само професионална грижа. Проверете ја етикетата за нега за какви било дополнителни упатства.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Gnomes of Toad Hollow ™ Класичен "Стариот свет" Европски дизајн со големо внимание на автентичните бои, текстури

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Ова е ликовна уметност УВ мастило за печатење на бело дрво од уметничкиот колектив Мармонт Хил...

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Овој метод на истегнување и подготовка на платно ов�

Искористете го овој удобен лажички вратот од без граници за обичен изглед кога сте во движење Дизајнот �

Со ориенталниот дизајн на Розмари, песок / лагун, свеж пресврт се меша во овој традиционален дизајн кори�

Овој официјално лиценциран колегиум ѓердан е направен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик...

Еден пар сандали на Викторија К Гладијатор со лента за глуждот и дизајн на Росовер на предниот дел на SSNDA

Главната дополнителна цврста поддршка за страничните списачи за спиење обезбедува дополнителна цврст�

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Клин Корк Корк Корк е забавен и свеж Со својот заоблен плута ѓон и неговиот сјај за патенти на шик, обичн�

Со само неколку брзи спрејови, вашата коса ќе биде свежа и чиста со тропскиот мирис на кокос и слатка вар

Овој простран врв од време и TRU е направен од мека термичка ткаенина и има издолжена, заоблена полите...

✿ На мојата сакана внука картичка и подарок за накит од бисер Овој деликатен ѓердан од внука го каракте�

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Живеј подобро Колекција на столици на Safavieh ACS Освежено во елегантна анти�

Scroll