Новак
Брилијантност фино накит 10к жолто злато полиран овален ребрести обрач и кубни обетки за обетки од цирконија

Брилијантност фино накит 10к жолто злато полиран овален ребрести обрач и кубни обетки за обетки од цирконија

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Овој сет на обетки од 2 пар комбинира стилски овален ребрест обрач и 6мм поставени кубни цирконија. Создадено во 10к жолто злато со полирана завршница, обрачите имаат затворање на шарки за шарки и се шупливи додека кубните столпчиња цирконија имаат затворање на пост и ореви. Може да се носи како одвојување или заедно на повеќе пирсинг на ушите. Приближната готова тежина на овој сет е 1,17 грама. Брилијантност фино накит 10к жолто злато полиран овален ребрест обрач и кубни обетки од цирконија обетки Поставете метален тип : злато. Карат : 10к. Метална боја : жолта. Метална завршница : Полиран. Поддршка : шарка, пост и орев. Тип на камен, форма, големина : 2 6мм тркалезна кубна цирконија. Поставување : ПРОНГ. Стил на накит : сет на обрач и обетка. Категорија : Возрасен. Приближна готова тежина : 1,17 грама.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR FLOT MAT Поставете за BMW 740 2015 : Дизајнирано прилагодено вк

Камионот со танкер со Adventure Force Big Rig ја проширува креативноста на вашето дете Комплетирајте со целосна к�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Лесно прилагодете го вашиот дом или канцелариски простор со убавината и шармот на вештачките мрежи 5x7 е�

Ова трендови меѓународни НФЛ Денвер Бронкос Постерот за wallидови со лого 21 е дизајниран со високо квали�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Игра во оваа атлетска работа Момци со кратки ракави солиден Хедер Jerseyерси, кој нуди токму она што му е по

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Погоди ги улиците со доверба во овој тренер за чевли што има слабиот вклопување со доволно простор за дв

Оваа худи со краток ракав е изграден за удобност и разноврсност Носете како положено парче, или самосто�

Забавна храна исполнува возбудливи бои на овој правоаголен полиестерски килим Прецизните градежни кар

Копче за кратки ракави за кратки ракави на Пери Елис со зашилена јака, редовно вклопување, обична измисл

Канари островски чамци за риболов премија врамени платно подготвени да висат Премиум рака испружено вр

Mirtsенски плус лента за екипаж на екипажот со кратки ракави со кратки ракави, форма на шарена маица е клас

Забелешка : Овој производ е дел од колекцијата MKF од Миа К и нема поврзаност со Миа Фароу направена од вис

Меко и топло! Подгответе се за поладни денови со оваа поларна руно јакна од швајцарските Алпи Пријателн�

Scroll