Новак
Картичка за снимање на видео, 1080phd, HDMI до USB, со јамка, за живо во живо, рекорд, емитување, игри, камера

Картичка за снимање на видео, 1080phd, HDMI до USB, со јамка, за живо во живо, рекорд, емитување, игри, камера

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 238.40

Опис на производот USB 2.0 снимање видео картичка MH1080 P60 S нуди HDMI на USB 2.0 со HDMI бесплатна јамка за заостанување. Бесплатната јамка за заостанување е добра за вашиот момент за игри. До 3840*2160 30 Hz Влез со висока дефиниција, HDMI јамка ќе има ист квалитет со влезот, зачудувачки 1080p 30fps видео снимање. Јамката HDMI нема заостанување скоро. Може да добиете до 3840*2160 30 Hz видео влез и да уживате во бесплатното заостанување низ HDMI преку поминување. Потоа, може да се добие 1080p FHD со висок квалитет на снимање и пареа во живо. Можете да уживате во многу јасно видео за вашето снимање, стриминг во живо, емитување во живо. Компатибилен со Windows 7,8,8.1,10, Linux OS, Mac OS. Исто така компатибилен со најразлични чипсети USB3.0 (Intel, Renesas, Asmedia, Fresco Logic), UVC и UAC стандард. Лесно работење, приклучување и играње, не е потребен возач. Следете ја насоката, за кратко време, можете да снимате и пренесувате што сакате. Вистинскиот приклучок и игра, лесен за употреба. Ние ќе обезбедиме професионална поддршка за употребата на производот во рок од 24 часа. УСБ -картичка за снимање на видео, 1080phd, HDMI до USB, со јамка, за живо во живо, рекорд, емитување, игри, картичка за снимање на видео со видео со Camcorder, 1080 PFHD, HDMI до USB, со јамка, за живо, рекорд, игри, игри, игри, игри, Camcorder .

Главните карактеристики

Избор на клиент

Mirtsенски плус лента за екипаж на екипажот со кратки ракави со кратки ракави, форма на шарена маица е клас

Меко и топло! Подгответе се за поладни денови со оваа поларна руно јакна од швајцарските Алпи...

Попрска на боја, секси и пресечен и го имате вашиот нов омилен костим за капење Едно парче костим за капе

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејсови на пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметност „Трентон

Премиум растителна храна Враќање во корените Органска растителна храна Премиум Едиблс мешавината е сп�

Игра во оваа атлетска работа Момци со кратки ракави солиден Хедер Jerseyерси, кој нуди токму она што му е по

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Решавање вежби од секаков вид со леснотија во „Бестрашен“ шорцеви за женски „Бестрашен“ во Рибок во п

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да лежи наоколу во овој супер мек и удобен памучен плетен сет во ко�

Децата ќе ги имаат сите муниција што им е потребна и ќе се подготват со торбата со муниција Nштрајк...

Забелешка : Овој производ е дел од колекцијата MKF од Миа К и нема поврзаност со Миа Фароу направена од вис

После 12 години, Мајкл Томсет донел одлука да продолжи со целосна кариера создавајќи своја работа Небото

Лесно прилагодете го вашиот дом или канцелариски простор со убавината и шармот на вештачките мрежи 5x7 е�

Суштински дел од која било облека, чевлите се најдобриот пријател на девојчето со причина Можете да тан�

Дајте го дарот на верата нашиот бел Руби ѓердан прави прекрасен, уникатен подарок за мајка, браќа и сест

За нас : бренд плус големина инспириран од потребата на своите клиенти Се надеваме дека нашата облека мо

Пар на Викторија К, модерен тексас текстура дизајниран материјал и златна тока низ предниот дел нуди ко�

Канари островски чамци за риболов премија врамени платно подготвени да висат Премиум рака испружено вр

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Тема : Animals Tyle : Pop Art Product Тип : Сребрена рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „Родез�

Откријте ја иднината на осветлувањето со преносни LED светла на Enbright Cafe од Јаско Користејќи ја патентира�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Грејач на грејачи на Az Primeglo Convection, гас, пропан, 13,19 k W, преносни, црни грејачи на патоказ за внатрешен двор,

Scroll