Новак
Skechers работат водоотпорни чизми за челик на машка челик Квинел

Skechers работат водоотпорни чизми за челик на машка челик Квинел

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 798.08

Работете цел ден во удобност и заштита, облечена во работата на Skechers : Boot Ceuznell St WP. Акција кожа, ткаенина од рипстоп и синтетичка горна во чипка на висина на глуждот водоотпорен челик пети работа со меморија за пена. Безбедност на челик за заштита. Челична пети оценета ASTM F2412/2413-2011 I/75 C/75 Заштита. Безбеден дизајн на електрична опасност (EH). ЕХ безбеден оценет ASTM F2413-2011. Мазна дејство кожа горниот. Трајни синтетички преклопувања на пети и потпетици. Затегнете го висината на глуждот водоотпорен дизајн на челични пети. Акценти за шиење. Панели за ткаенини со текстурирани мрежи за удобност за дишење. Запечатен водоотпорен дизајн на цвест. Кожа и синтетички преклопувања. Чипка нанапред со неметални очни капаци и куки. Повлечете на задната јамка. Подготвена јака и јазик. Висина на вратило од 4 3/4 инчи. 1 2/3 инчи висина на потпетиците. Јазик со густини. Поставата за мека ткаенина. Мемориска пена удобна удобност. Шок апсорбира мида. Флексибилна надворешна плоча отпорна на гума за влечење. 77177 Lttn.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Умно дизајнирана, дрвена рамка во форма на куќа го слави она што е навистина важно за еден домнајблискит

Давањето никогаш не било толку забавно отколку со корисна црвена боја на Санта вреќа од Северниот пол...

Светската уметничка група е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија Резултатот е

Инспиративното списание за тврд портокал U е сигурно да ги крене вашите духови Ова е луксузен прилог на �

Ove Decors бесконечни 50 7 / 8 во сетот на вратата за туширање со шарки на Тампа, кој има фиксен систем за шарки н

Апстрактна Avenue Wall Art Canvas Prints 'Златни ветрови II' жолти, бели златни ветрови II, е вешто изработено модерно у

Во моментов живее и работи во Вермонт, Лора продолжува да биде инспирирана од убавиот свет околу неа „З�

Овој килим е одличен за кујна, кревет и бања IDG City Skyline Париз килим, 22,5 "x 37" : Прекрасната уметност од Марко

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа Производ Тип : Рамка од бреза, бела матка, акрилна трговска марка лико�

Основата на вашето лето, кошула без брендсе врти преку 90 степени : вертикалните ленти се внатре Бесплатн

Scroll