Новак
Silver Silver Jeans Co. kodенски џеб со џеб со висок пораст широки фармерки, големини на половината 24-36

Silver Silver Jeans Co. kodенски џеб со џеб со висок пораст широки фармерки, големини на половината 24-36

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Silver Jeans Co. Patch џеб Високиот раст Широк фармерки со нозе - Совршен пар за правење изјави. Нашата лепенка широка нога има висок пораст и широка нога што ја издвојува ногата што не се распрскува како никој друг. Изработено е во тексас со низок дел за автентично цврсто чувство кое е сè уште удобно. Завршени со предни и задни џебови за лепенка за ретро допир. Широки фармерки со нозе со светло Индиго Еко миење кое користи помалку вода, хемикалии и енергија. Деним со низок истегнување со цврст изглед инспириран од 90-тите години. 11,75 '' Висок пораст. Две предни џебови на лепенка плус две задни џебови со поштенски мува и затворање на копчињата. 13 '' Отворање на нозете. Се одликува со иконата Trine Brand, извезена на задниот џеб. Моделирани во големина 26 и 26,5 '' inseam; Мерења на моделот : Висина 5'9.5 '', биста 32 '' колк 35,5 '', половината 25 ''.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Алексис Бендел Попи78 L Дами Роузголд Сјајни патики 8.5 Пол : Дами Големина : 8.5 Fit : Редовно Боја : Rosegold Матер�

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Потопете стил во најслабиот фустан од чипка на ова лето Флериот отворен грб и деликатните детали за чип�

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

Отпорен на лизгање : ASTM F1677 (Марк II); Отпорен на нафта : ASTM D471 чизми за чипка со чипка со подножје на Ендороп

Ова се фармерки што ги барате! Истегнете ги кожата од фармерките на Софија од Софија Вергара, во која има

Погоди ја патеката за следното покачување или тренингот со хибридни атлетски патики на Авиа за жени...

Сладок изглед за летни денови! Таа ќе ги сака деликатните рафли на овој врв без ракави од Wonder Nation, дизајн�

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Едноставно, имам за цел д

Чувајте го ладно со удобност со лесно носење со носење на Skechers Micro Spec Texlor Овој стил на лизгање има атлетс�

Официјално лиценциран деклас Ултра прицврстувачите се држат до повеќе површини и се отстранливи и едно

Без разлика дали пешачите по патеката или на работа, ги покривте шорцевите за карго шорцеви за перформа�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Scroll