Новак
Petlas Explero H T PT P265 50R 110W XL гума

Petlas Explero H T PT P265 50R 110W XL гума

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Petlas Explero H/T PT431 е цела сезона, автопатска терен гума за лесни камиони и SUV. Explero H/T PT431 има специјално развиен дизајн на шара и гумено соединение што комбинираат квалитет и високи перформанси, а оптимизираниот дизајн на гумите помага да се намалат растојанијата на сопирањето на влажните патишта. Наменето за употреба на лесни камиони и SUV. Шемата на шара и гуменото соединение овозможуваат конзистентна влечење и подолг живот на трага. Блоковите за шара се дизајнирани да го зголемат зафатот во суви, влажни и лесни зимски временски услови. Оптимизиран дизајн и стапало ставаат повеќе гума на патот за да ги намалат растојанијата на сопирањето на влажните патишта.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Класичен патика што ќе ја воздигне секоја облека што ја носите Акценти со два тона ја опишуваат оваа оби

Уметник : Патрик Саливансибукјект : животни Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткан

Лизгајте се во овие симпатични Triple Stack Skinny фармерки од без граници и сте подготвени за секоја пригода На�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Повикувајќи ги сите loversубители на шминка! Огледалото 4 во 1 LED е совршена повеќенаменска станица за шминк

Чувајте го ладно со удобност со лесно носење со носење на Skechers Micro Spec Texlor Овој стил на лизгање има атлетс�

Уметник : Грејс Поп Предмет : Пејзаж за пејзаж : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано п

Домашната суштина Апартманот Каролин ја уништи сетот за печатење на гингам, нуди забавно ажурирање на ф

The Yellow Rose 3 D Crystal Cryzze изгледа како да е само отсечено од стеблото! Тоа е елегантна, проucирна, кристална заг�

Потпис од Леви Штраус и Ко Машките опуштени фармерки за вклопување нудат модерно вклопување додека обе�

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Едноставно, имам за цел д

Овој сет на две крајни табели е совршено парче за секоја дневна соба или спална соба Овие крајни табели �

Уметник : Филип СаинтеЛаудсибјект : Пејзажцил : Современа проповед Тип : Галеријаобвиткано платно Артти�

Лесна јакна од анорак од време и TRU е совршен начин за стил на стил на дождови Без напор затворање на пошт

Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4 Заштитената ма�

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

Донесете оптимална удобност на вашите столчиња за внатрешен двор со француската перница за салони од Jor

Материјал : 58% памук / 39% полиестер / 3% спандекс Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен ФИТ : Оп

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Дизајнирано од легендарниот повикувач на був, Марк Прудом, овој ретуниран повик за професионално ниво с

Нов вид летна романса Со свеж баланс на безгрижен став и покачен привлечност, лесно е да се избрише од ма

Scroll