Новак
Велосипед за велосипед во Кент БМ БМ, Црно сино, црно сино

Велосипед за велосипед во Кент БМ БМ, Црно сино, црно сино

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1568.00

20 "Кент Quick Spin е сигурно да го натера вашето дете да се чувствува како вистински возач на слободен стил! Овој способен BMX велосипед е опремен со цврста мат црна челична рамка и вилушка. Двојните сопирачки за рачни легури обезбедуваат повеќе од доволно стопирање и предниот и предниот и предниот и предниот и предниот и предниот и предниот дел и Задните штипки се од суштинско значење за секој bmxer. Алуминиумските педали и тркала се лесни и отпорни на 'рѓа. Кентскиот Quickspin од 20 "е совршен влез во возењето BMX за секое дете! Цврста челична рамка и вилушка . предни и задни рачни сопирачки за легура . 20 "BMX велосипед. Прилагодливо седло. Направено од велосипеди на Кент. 20" тркала. Собрани димензии на производот : 59 "x 24" x 26 ". Тежина : 28 фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Еко кадифен е целата сезонска гума на Акцелера за патнички автомобили Некои клучни карактеристики вклу

Ова трендови меѓународни НФЛ Денвер Бронкос Постерот за wallидови со лого 21 е дизајниран со високо квали�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејсови на пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметност „Трентон

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Одликувајќи се со сметка во форма на ковчег за максимална акција за стрелање и страничен блиц со минима�

Забелешка : Овој производ е дел од колекцијата MKF од Миа К и нема поврзаност со Миа Фароу направена од вис

Може да бидете сигурни дека доаѓаат следното лето, ќе бидете задоволни и вашиот базен ќе биде подготвен

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Кога сонцето сјае и времето е топло, облечете го вашето мало девојче во овие сандали со гладијатор на де�

Wrangler Regular Fit5 Pocket Styling Stretch Denimtapered нога Отворајќи го редовниот Jeanан на машката Wrangler со стрии Одликувајќи с�

Bug Bug Molto е мека и гушкачка кадифен играчка што проектира светлина кога се исцеди! Светлината бубачка има

Панталони Saver Custom Fit 4 PC Car Floor Mat Постави за Ford Foc: Дизајнирано прилагодете ги сложените контури и површини

Класичен стил го направи слатко во чудо нација бебе и деца со кратки ракави за деца со деца Освежена во ш

Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи Заштитената марка за трговска марка е рег

Лесно прилагодете го вашиот дом или канцелариски простор со убавината и шармот на вештачките мрежи 5x7 е�

Дајте го дарот на верата нашиот бел Руби ѓердан прави прекрасен, уникатен подарок за мајка, браќа и сест

Суштински дел од која било облека, чевлите се најдобриот пријател на девојчето со причина Можете да тан�

Резултат класична маица од атлетски дела и завршете ја облеката за атлетизност на денот Овој основен вр

Функција : Отстранлива пластична капка подигнување на прибор за прибор за прибор, отпорна на 'рѓа, отпор�

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Меко и топло! Подгответе се за поладни денови со оваа поларна руно јакна од швајцарските Алпи Пријателн�

Mirtsенски плус лента за екипаж на екипажот со кратки ракави со кратки ракави, форма на шарена маица е клас

Чувајте удобно додека останувате активни во оваа маица со долг ракав од атлетски дела Оваа машка машка �

Трчајте со доверба Овие шорцеви со атлетски дела имаат вградена лагер за удобност и покриеност...

Scroll