Новак
Единствени договори за жени плус кардиган чипка вметнете ракав на лактот летни боемски кардигани

Единствени договори за жени плус кардиган чипка вметнете ракав на лактот летни боемски кардигани

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Boho Romance Chic со оваа цврста боја на кардигани со украсени украси, со чипка вметнете трим што е убаво за вашиот викенд. Генијален дизајн за ракави на ракави од чипка, шифон кардигани за да ве специјализираат. Комбинација на Tassel Trim Донесете многу ретро и елегантен шик, убаво е за вашата гардероба. Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите на градите ширина на рамото- - HEM Girth1x 49 1/4 - - 17 3/8 - 57 7/82x - - 52 3/8 18 1/ 8 - 613 X - - 55 7/8 18 3/4 - - 64 5/84x 59 1/2 - - 19 1/2 68 1/8 Единствени поволни цени Плус кардиганска чипка вметнете ракав на лактот летни боемски кардигани 100% полиестер. Увезени. Women'sенски плус кардиган. Чипка. Цврста боја. Опуштено вклопување. Моделот е 5'6 ", 180 фунти одговара на големина 1x. Упатство за миење : Одделни алишта со ткаенина или боја, железо на ниска температура, не бели.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Детали за производот Стилска туника со деколте на Хенли V и удира во должина на колкот, деталите за копче

Ова подготвено за обесено, измерено врамено уметничко дело има форма на речен линија на профилот на нос�

Фланелната кошула добива современо ажурирање од без граници со удобен аспиратор за дополнително покри�

Боја : Браун Дизајнот на кружниот лак ги штити новороденчињата и малите деца од остри рабови, а овој кафе

Подигнете го вашето момче и чувајте го покриен со оваа цврста зимска пуферна јакна од ixtreme Со предни џеб�

Огио Newут II S носачки куќиште (ранец) за 17 "Apple i Pad тетратка, црна, балистички најлон, поли, поли, поли памучн

Snug Zipper Fit Slims and Trims веднаш, пролеана вишок вода додека вежбате, висококвалитетниот неопрен ја задржува то

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

Вашата малечка апсолутно ќе го сака овој чудесен сет на пижами Овој официјално лиценциран сет со пижами

Овој меѓународен постер на wallидот на trendsеси Jеси е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметничк

Колекцијата Dulcet ви овозможува да го искажете вашиот стил Со обрасци кои се движат од модерни до традици�

Оваа шармантна транзиција на вечера со седиште од секојдневна употреба до незаборавни вечерни работи...

Scroll