Новак
Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато отворено двојно ореол за ангажман

Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато отворено двојно ореол за ангажман

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 11407.84

Направете стенд -додаток на вашата колекција за накит со овој треперлив миабела дијамант отворено двојно ореолски прстен за ангажман. Изработено до совршенство во бујно бело злато, овој прстен се одликува со заслепувачки дијамант, заслепувачки дијамант (G-H, I2-I3) во центарот и 59 тркалезни, искривени дијаманти поставени од прсти (G-H, I2-I3) во сложена дизајн на двојно ореол. Овој дијамантски прстен е засилен со висок полски финиш. Изматете ја од нозете кога ќе и ’ја дадете овој прекрасен прстен за ангажман на дијаманти. Направено во 10kt бело злато. 1/2 КТ. Т.В. Дијаманти. Боја на дијаманти : G H. Diamond Clarity : I2-I3. Камења поставени од пронг. Ширина на опсегот : 1,1 мм. Април Април. Бродови со крпа за полирање на накит Миабела. Внимателно спакувано во кутија за подароци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Моќни идеи со текстури транспонирани од текстил, или преработени или точно репродуцирани Најновата сер

2004 2014 CHEVROLET EXPRESS G1500 6 Cyl 4 Грижете се за вашиот автомобил со замена на филтерот за воздух од Super Tech...

Запознајте ги вашите нови омилени влечки! Направено со DF Freshfeel, овој стил не може да се пофали со непобед�

Мешавината за зачинување на пржениот ориз од сонцето додава удар на класичен рецепт за мешање Прецизни�

Застанете зад седиштето на возачот со овој тркач за брзина, заснован на филмот Вачовски со својата гара�

Изработка на прскање оваа сезона за пливање со времето и врвот на бикини со чипка на Тру...

Уметник : Дебора ДонешеОнјубјект : Транспортен стил : Beachy Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност О�

Овој печатен печатење на наметка Cheetah е врвен квалитет на giclee на архивска хартија со висока резолуција И

Уште повеќе забавувајте се на вашите авантури на отворено со овој додаток за меурчиња за велосипеди Ово

Кошулата за лов на маскирање со долги ракави Max1 XT, маскирана маскирана маица е направена од ткаенина за �

Супер кадифен и удобен, овој марокански бушава килим од колекцијата Делукс Шаг е совршен нов додаток на

Торбата за санки на Ленка алпак претставува леснотија на пристап и чување, како внатре и надвор...

Дозволете некој да го поздравите во вашиот скромен престој, да знае дека е територија на Каролина Панте�

Време е да се надополни основната фиока за фиоки Овие врвови на резервоарот за перформанси нудат кул уд�

Палма злато, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна златна боја, о�

Тема : пејзажапелатива : Современа проповед Тип : Галерија обвиткано платно за трговска марка ликовна ум

96% полиестер; 4% Spandexmachine миење ладно, измијте со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво

Од трчање работи до трчање во паркот, ќе сакате да живеете во овие меки пот од EV1 Направено од мека и лесн�

Вашето дете ќе ги сака овие запалени светлосни патики од атлетски дела Овој активен дизајн има синтетич

Scroll