Новак
Уникатни поволни цени за женски заоблени пети на пети над чизми со високи колени

Уникатни поволни цени за женски заоблени пети на пети над чизми со високи колени

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Блок-потпетица убаво ја надополнува литската силуета на огромниот чизми на коленото направена од еластична велур. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Велика Британија ЕУ Пети до пети - -Висина на потпетицата Height- Height5.5 - 3.5 - 36 8 8/9 - 3 1/7 - 226 - - 4 37 9 - 3 1/7 - 227 5- 38 9 3/8 - 3 1/7 228 6 39 - - 9 2/3 - 3 1/7 228.5- 6,5 - 40 9 5/6 - 3 1/7 229,5 - 7.5 - 41 - 10 1/6 3 1/7 22 Единствени поволни цени за женски заокружени пети на пети над коленото високи чизми Бургундија 7 вампи : Фаукс велур; Аутсала : гума; Пета : Абс. Страничен патент. Чипка. Блок пета. Заоблена пети. Над чизмите на коленото високи чизми.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уживајте во смирувачки ноќен сон : Направено од 100% супериорен квалитет мемориски пена, перници на колен�

Овој прекрасен розов турмалин и дијамантски прстен ќе направи прекрасен додаток на секоја гардероба за

По неговата страст за цртање, тој се врати на училиште во 2006 година за да добие МНР во илустрација на кол�

Држете се во гордост, овој исклучителен прстен за ангажман на дијаманти, кога ќе ја побарате нејзината р

Запрскајте ја вашата гардероба со чевли за атлетски банџи сега Изработено е од велур на текстил и мрежа

Опуштете се наутро со топла чаша кафе, чај или топло чоколадо со керамички извајани кригла на Boelter Brands Ов

додека другите прстени од скапоцен камен се ефтино направени и лесно се наведнуваат и лесно се свиткува

Нашите без граници Juniors Corduroy Shacket е совршено комплетно парче за вашата зимска сезона Вие не сакате да го �

Сензација на гардероба Овој шарен двопарчен сет од 365 деца од Garanimals има печатена маичка со краток ракав �

Inенски peиркач пети со современ склопен вампир дизајн го нанесува овој клин Еспадрил со стил...

Jordордаче дете Девојче Деним здолниште Со понуда за тексас и тече здолниште, совршен за вртење...

Затоа што тој е секогаш во движење Тој ќе ги сака ткаените шорцеви на момчињата Cheetah Овие шорцеви со лесн

Престанете да се борите со бришачите на бришење и уживајте во чистата завршница на хартиена другарка со

Опис на брендот : Cardone е еден од најголемите светски производители на автоматски делови и преиспитувачи

Scroll