Новак
Safavieh Imperial Vine Indoor Outdoor Garden Stool, античко бело

Safavieh Imperial Vine Indoor Outdoor Garden Stool, античко бело

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 799.84

Купувајте Safavieh на. Заштеди пари. Живеј подобро. Колекција на столици на Safavieh ACS. Освежено во елегантна античка бела боја, стариот мотив на царската лоза во затворен простор за внатрешни работи, додава кралска елеганција во кој било дом. Изработена од застаклена керамика со детали за главата со двојна паричка и детали за главата на ноктите, тоа е завршниот допир на паметниот декоратор на кој било простор за живеење. Димензија на артикалот : 14 in. W x 14 in. D x 18 in. H. Материјал : 100% застаклена керамика. Боја : античко бело. Не е потребно собрание. Заврши третман на површината : застаклување. Тежина на артикалот : 13,86 фунти. Капацитет : 175 фунти . може да се користи како дополнителна страна или крајна табела. Современиот дизајн додава шик изглед на вашиот дом. Додатоци во сликата (и) на животниот стил не се вклучени. Прашина редовно со мека, сува крпа. Никогаш не користете подмачкани или третирани крпи на лакирани завршувања. Некои завршувања можат да се избришат со влажна (не влажна) крпа, проследена одеднаш со триење со сува крпа за да се отстранат отпечатоците од прстите и измамниците. За постојани места, нежно исчистете со мека крпа и раствор на вода и благ сапун, проверете дали ќе избришете суво. Користете лепило за лепило, крајбрежни плочки и пласмани за да го заштитите вашиот мебел . Забележете : Сликите и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои артикли може да варира малку . ACS4539 A.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Неговата работа има освоено награди од Кодак Канада, Светскиот филмски фестивал во Монтреал, северозап�

Не'рѓосувачки челик кутија со нараквица од не'рѓосувачки челик Фиксна рамка од не'рѓосувачки челик...

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.Уметник : Хелен Абасјубј�

Дозволете некој да го поздравите во вашиот скромен престој, да знае дека е територија на Каролина Панте�

Удобните, цврсти и функционални, рангираните каргошорцеви на Georgeорџ се суштински додаток на вашата гар�

Време е да се надополни основната фиока за фиоки Овие врвови на резервоарот за перформанси нудат кул уд�

Поддршка на јута, рампа за килими (продадено одделно) се препорачува за да се избегне менување и лизгање.

Додадете малку модерна "Flare " во вашата основна колекција на тексас без фармерки без граници...

Уметник : Мишел Фаберсубјект : Animals Tyle : Modern & Modern и Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подго

2004 2014 CHEVROLET EXPRESS G1500 6 Cyl 4 Грижете се за вашиот автомобил со замена на филтерот за воздух од Super Tech...

Торбата за санки на Ленка алпак претставува леснотија на пристап и чување, како внатре и надвор Внатреш�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Од трчање работи до трчање во паркот, ќе сакате да живеете во овие меки пот од EV1 Направено од мека и лесн�

Мешавината за зачинување на пилешкото сусам од сонцептици ви помага да го добиете вкусот што го сакате �

Моќни идеи со текстури транспонирани од текстил, или преработени или точно репродуцирани Најновата сер

Кошулата за лов на маскирање со долги ракави Max1 XT, маскирана маскирана маица е направена од ткаенина за �

Мешавината за зачинување на пржениот ориз од сонцето додава удар на класичен рецепт за мешање Прецизни�

Постојано во движење? Овие Ultra Lux Comfort FlexToGo комунални панталони од Ли се направени да останат во чекор со �

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и в

Среќните биб се совршени за заби и хранење Едно нешто на кое можете да сметате; На бебињата секогаш ќе им

Уметник : Дебора ДонешеОнјубјект : Транспортен стил : Beachy Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност О�

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Црвената е убав допир и навистина се истакнува зад вашите тркала! Направете ги вашите сопирачки правилн

Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме Редовно вакуум (по можност еден без барови со тепачки) и место ч

Тема : пејзажапелатива : Современа проповед Тип : Галерија обвиткано платно за трговска марка ликовна ум

Scroll