Новак
Подарок за внука Анавија од баба, ѓердан од внука, подарок за роденденска картичка за внука, подарок за свадба на внука -[Пинк бисер + сребрен ланец]

Подарок за внука Анавија од баба, ѓердан од внука, подарок за роденденска картичка за внука, подарок за свадба

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 679.36

✿ На мојата сакана внука картичка и подарок за накит од бисер Овој деликатен ѓердан од внука го карактеризира бисер, виси од деликатниот сребрен ланец. Прославете ја значајната врска помеѓу вас и вашата внука со овој стилски рачно изработен подарок за накит со врвен квалитет. Бисер создаден во рамките на. Тоа е прекрасна и уникатна идеја за подароци да ја туширате вашата внука на денот на роденденот или свадбата со симпатична, сурова и креативна подарок ✿materials приврзоци : природен бисер, ланец : 925 Стерлинг сребро, пополнето злато од 18 килограми ✿ Упатства за нега ви препорачувам Не спреј хемикалии (т.е. парфеми, лосиони или спреј за тело) на ѓердан за да ја зачува својата долговечност. Ве молиме, следете ги овие совети за зачувување на долговечноста на ѓерданот. За чистење, најдобро е да користите мека крпа за микрофибер за да го исчистите накитот од smudges. Материјали : приврзоци : природен бисер, ланец : 925 Стерлинг сребро, пополнето злато од 18 килограми. Големина на приврзок : 8 mm x 8 mm. Должина на ланецот - 18 ". Ѓердан ќе биде спакуван со картичка во кутија за подароци Anavia, подготвена за надавање.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Завиткајте ја во топлина и ладен стил со оваа Атлантис Поларна руно целосна поштенска јакна Во поладни �

Запознајте ги вашите нови омилени влечки! Направено со DF Freshfeel, овој стил не може да се пофали со непобед�

Постојано во движење? Овие Ultra Lux Comfort FlexToGo комунални панталони од Ли се направени да останат во чекор со �

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Car Floor Mat Постави за Mazda Protege 2002 : Дизајнирано прилагодено �

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Подгответе го за денот во лесна удобност и стил со овие брифинзи за боксери на нација Овој удобен 10пакет

Тема : пејзажапелатива : Современа проповед Тип : Галерија обвиткано платно за трговска марка ликовна ум

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Додадете малку модерна "Flare " во вашата основна колекција на тексас без фармерки без граници Ласкава улт�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Неговата работа има освоено награди од Кодак Канада, Светскиот филмски фестивал во Монтреал, северозап�

Нашите предводници на хардверските серии на вратата на вратите се изградени за да траат и доволно силни

Scroll