Новак
Вестлејк Св. СТ205 75R гума

Вестлејк Св. СТ205 75R гума

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1027.04

Вестлејк СТ100 е сезона за автопатска терен гума направена само за употреба на приколка. ST100 има двојни челични ремени со целосна најлонска капа што обезбедува засилена јачина на гумата, ја подобрува стабилноста на влечење на возилото и може да ја одржи формата на гумата под оптоварување и од притисок на возење. Оваа технологија спречува каква било потенцијална деформација додека возите и им овозможува на гумата да носи тешки товари со леснотија. Изградбата на челични ремени исто така ја штити гумата од какви било надворешни оштетувања како што се намалуваат и пункции или какво било оштетување на влијанието. Со ниско соединение на отпорност на тркалање, Westlake ST100 е во состојба да го продолжи животот на гумите и да ја минимизира потрошувачката на гориво, што доведува до намалување на емисиите на CO2. Да се ​​биде целата сезонска гума, ST100 дизајниран со четири опкружени жлебови кои помагаат да се евакуираат вода и да се оддалечи од шарата на гумата, што резултира во намален ризик од хидропланирање. Исклучително ракување со влажно и суво. Изведба на автопат и спорт како ракување. Спортски перформанси. Чувајте ги јазичињата на вашиот чаша живот. Најдете мир на патот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Шик спин на класично здолниште Боја : карирани детали за увезениот производ : облека со бела стаг Женско

ZinVivek 37 ”Делукс дрво платформа за кревет со рамка со глава, целосна природна убавина, дизајн на квалитет

Подлогата за сопирачките на Bendix Disc изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занае

Оахурст Ултра пастеризиран светло крем, 32 fl oz дозволете ја светлината Свежо и вкусно, совршено за додав�

Должина на ланецот : 18 инчи Висока полска завршница заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај Без

Зашеметување на сандала, колекцијата Нола од Гурај Овој стил е лесен за прошетка со вегански кожни горе

Овој мајмун и мрзливи дланки врамени wallидни уметности е врвен квалитет на giclee на архивска хартија со ви�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Во ЕССЕ Опуштената, тенок фитла нозе и високиот половината им дава удобност и стил на овие класични карг

Трио на привлечни обрасци и дизајни Овие дела ќе додадат уникатно чувство за стил во секоја просторија �

Удобно вклопување и лежерни вибрации се само неколку причини за кои сме за loveубени во плетените патики �

Специфит на производи : Директен фиксација Продадена : Продадена индивидуално Конектор Пол : Femaleенски к�

Тема : Апстракт Стил : Современа проповед Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна ум

Краток опис не е достапен, Делуксот со висок грб извршен кожен стол има густо поставено контурно седишт�

Пресекувачките линии и асиметричната основа го поставува тонот за оваа зачудувачка табела на конзолат�

Уметник : Крис Мојерсубјект : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : галерија обвит

Преземете го удобеншик стил ова лето во кафени станови Faux кожата на горе истакнува дизајн на кафезпети �

Вклучува еден покрив 97% памук со органски влакна / 3% спандекс НБ03м Внатрешни прилепувања на бутовите за

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

Забавно препознатливо емотикони моливчиња за молив, кои се совршени за изразување само како се чувству�

Уметник : Крис Пашкесјубјект : Апстракт Стил : Тип на крајбрежје Продукција : Галерија обвиткано платно у

Scroll