Новак
Подгответе ја тревата од треска од подот 2. Акрилен контејнер, бел

Подгответе ја тревата од треска од подот 2. Акрилен контејнер, бел

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Исплакнете и исушете ги вашите билки по избор и ставете ги во подот за заштеда на билка. Затворете го предниот капак сè додека не влезе на своето место, така што вашите билки се чуваат цврсто на место. Можете исто така да го користите заштедата на билката за складирање на аспарагус! Додадете свежа вода во резервоарот преку отстранливиот капаче за полнење. Бидете сигурни дека стеблата се потопени во вода за максимална ефикасност. За најдобри резултати, запомнете да ја замените водата со свежа на секои 3-5 дена. За време на лабораториското тестирање, заштедата на билка беше пронајден да го продолжи животот на билките до 3 недели. Повеќе не се чести патувања на намирници потребни за да се задржи стабилно снабдување со свежи билки за вашата кујна. Димензии на производот : 3,5 "должина x 2,6" Ширина x 11.4 "Висина Материјал Содржина : 55% акрилонитрил стирен кополимер, 42% акрилонитрил бутадиен стирен, 3% термо пластична гума. БПА бесплатно. Лесно за чистење, највисоко ракче за миење садови. животот на свежи билки. Лесен за вклопување во која било врата од фрижидер. Пополнете вода на секои 3 до 5 дена. Врати на шарки за лесен пристап. 20% поголема од оригиналната подот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој Trends International Sports Illustrated : издание за капење Tanaye White 22 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, п�

Умно дизајнирана, дрвена рамка во форма на куќа го слави она што е навистина важно за еден домнајблискит

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Гоја Мал бел грав 29 мл (822 Г) Овие бели грав се совршени за правење најразлични рецепти како супи, чили, чо�

Давањето никогаш не било толку забавно отколку со корисна црвена боја на Санта вреќа од Северниот пол С�

Овие маици со кратки ракави Terra & Sky доаѓаат во удобен двопакет и лесно заработуваат место на ротацијата..

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа Производ Тип : Рамка од бреза, бела матка, акрилна трговска марка лико�

Овој килим е одличен за кујна, кревет и бања IDG City Skyline Париз килим, 22,5 "x 37" : Прекрасната уметност од Марко

Поддршката ќе се олабави за да му помогне на килимот да лежи рамно Она што ја прави оваа колекција толку

Сензорот за позиција на коленестото вратило NGK изгради репутација во автомобилската индустрија за квал

Залихи на суштинско значење Оваа маица Vврат од Terra & Sky има цврст тон и удобни кратки ракави Приближно Ме�

Прекрасен додаток на сите ваши проекти за изработка на хартија! Овој пакет содржи 30 8.25x11,36 инчи двостран�

The Dreamline Unidoor е врата за туширање без нишалка дизајнирана во чекор со современите трендови на пазарот Еле

Купете ја оваа колекција облека за момчиња од мали деца од garanimals! Garanimals нуди облека за момче за бебиња, в�

Инспиративното списание за тврд портокал U е сигурно да ги крене вашите духови Ова е луксузен прилог на �

Дафодилите (ботанички наречени нарцис) се долгорочни повеќегодишни и прават одлични придружници на дру

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Изразувајте ја својата loveубов со овој прстен за ангажман на дијаманти во Миабела, прекрасно парче кое з�

Инспирирани од деталните дизајни на антички креации на наследство, килимот на областа Емико тексас Мох�

Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, комплетите за замена на сопирачките за за�

Апстрактна Avenue Wall Art Canvas Prints 'Златни ветрови II' жолти, бели златни ветрови II, е вешто изработено модерно у

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Тоа се обетки со обрач со два тони со пресврт Овој сет со два парови на обетки од Hoop од Brilliance Fine накит има

Подготвени за добар ноќен сон? Овој женски кошмар пред Божиќно спиење е направен за да легнете пред спие

Работи добро со други производи на Клара Кларк, како што се чаршафи за постелнини, капаци на дуети, перни

Scroll