Новак
Индустриски студенти сложени печурки студија за природа графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од ziwei li

Индустриски студенти сложени печурки студија за природа графичка уметничка галерија завиткана платно печатена

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 430.24

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 30 x 1,5 x 40 преголема : 36 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : габа; Растенија; Агаричен; Печурка; Аманита; Цртеж, ботаничка, природа. Дизајн од Зивеи Ли.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уметник : Pissarro Предмет : City Scapestyle : Trational Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, ум�

Одржувајќи го реално со овие Наруто Канџи Лесно за носење, оваа опуштена мета е подготвена за викенд и с�

Контролата Mid, класичен средно врвен патика, е преработена и повторно издадена за модно преземање на ова

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR FLOT MAT Поставете за Ford Transit350 2015 : Дизајнирано прилагоде�

избледени отпорни Обвивката со бел сјај обезбедува боите се екстра живописни со светлосен рефлексија.

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна �

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија с

Сите наши производи од хартија се произведуваат со највисоки материјали и секогаш остануваат без кисел

Бела Вита знае чизми за фустани Продолжуваме да нудиме чизми за фустани за пети кои леле сезона по сезон

Класичните шорцеви на Dickies Boys имаат градежништво без брчки и избледени, повеќе џебови за погодност, и ти�

Scroll