Новак
Уметнички ткајачи Флоријан 6 '9' Беж медалјон на отворено килими

Уметнички ткајачи Флоријан 6 '9' Беж медалјон на отворено килими

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Симплистичките, но привлечни килими од Флоријанската колекција без напор служат како примерна претстава на современиот декор. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Овој килим е исто така безбеден на отворено, така што можете да уживате во трендовски амбиент на вашиот двор! Само место или професионално чисто. Препорачана е подлога за килими. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Низок куп. Дебелина : 0,157 ". Разновидност на големина и бои на располагање. Совршени за секое поставување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор или палубата . Оваа колекција на килими на отворено се создава со елементи на отворено во умот. Ако се извалка, едноставно исплакнете со Градинарско црево!. Функционалниот куп нема да ги попречи вратите и може да биде совршено поставен под сет на внатрешен двор . препорачана е подлогата за килим на отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Диво забавно! Ослободете ја вашата смешна страна со две пакувања дивјак пантер и истражете ги дивите гр�

Грејс Поп „Годишни цвеќиња VIII“ платно уметност Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани...

No Bondarie 5 Pack Jersey Thong е задолжително во вашата фиока за заплашувања! Овие пакувања доаѓаат со пет различни б

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Овој метод на истегнување и подготовка на платно ов�

Овој лесен слој од време и TRU е удобен додаток на вашите плетени со кратки ракави со должина на лактот...

Уметник : Шеила Голденсубјект : Флоралстил : Современа трговска марка ликовна уметност „Пописка мемори�

✿ На мојата сакана внука картичка и подарок за накит од бисер Овој деликатен ѓердан од внука го каракте�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Спијте и дневна во перница блаженство со овие женски панталони од пижами од тајни богатства Тие се изра�

Изберете пом, која било пом! Подгответе се за забавни вибрации и студени температури оваа зима со овој п�

Чекор во смел стил со лак акцент стилето потпетици од Brinley Co Овие пумпи за каиш на глуждот се карактеризи

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Одете далеку оваа сезона Отворен блок пета од душата ве носи насекаде каде сакате да одите и пошироко...

Овој меѓународен трендс подобар повик Саул Најдобриот постер за wallидови е дизајниран со високо квалит�

Правилната опрема оди на долг пат Оптимизирајте ја вашата рутина на тренингот со активни ткаени шорцев�

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм Нежните заоблени врвови за удобност 25мм алуминиумски диск шар�

Scroll