Новак
Чудо на нација Детско момче Училиште Униформа рамни предни шорцеви, големини 2T-5T

Чудо на нација Детско момче Училиште Униформа рамни предни шорцеви, големини 2T-5T

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Наменето за удобност и леснотија на облекување, Училишните униформни предни шорцеви на момчињата на Дет на Нација, сега се достапни во мека мешавина од ткаенини од памук-распрскувач Твил, која е отпорна на брчки за да го задржи да изгледа остар. Со прилагодлива еластична лента за половината, растечките момчиња ќе имаат совршено вклопување секој пат. Исклучиво на. Материјал : 58% памук/40% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стил на влечење; Прилагодлива еластична лента за половината со јамки на ременот. Ockебови : Две џебови од предниот цвест; Две џебови за заварување. Карактеристики : истегнување ткаенина за дополнителна удобност; отпорен на брчки, отпорен на смалување, отпорен на згаснување; Одобрена училишна униформа. Училишна униформа рамни предни шорцеви со стрии за деца за момчиња од мали деца од Wonder Nation.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Пар на Викторија К, модерен тексас текстура дизајниран материјал и златна тока низ предниот дел нуди ко�

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Кога станува збор за удобно, ниту еден Jeanан не ти го има грбот како овие фармерки на момчето Баги од фарм�

Еко кадифен е целата сезонска гума на Акцелера за патнички автомобили Некои клучни карактеристики вклу

Без граници панталони од зелена салата не се разноврсен стил со десно разгорена нога и ласкава широка л�

Потпис од Леви Строс и Ко современи карго шорцеви обезбедува модерен стајлинг на карго и перформанси из

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејсови на пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметност „Трентон

Лесно прилагодете го вашиот дом или канцелариски простор со убавината и шармот на вештачките мрежи 5x7 е�

Суштински дел од која било облека, чевлите се најдобриот пријател на девојчето со причина...

Ако барате да го зголемите вашиот фактор на софистицираност отколку да погледнете подалеку од Вал од Бе

Канари островски чамци за риболов премија врамени платно подготвени да висат Премиум рака испружено вр

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Scroll