Новак
Империјален КТ ТДВ тркалезен дијамантски ореол прстен во жолтото злато

Империјален КТ ТДВ тркалезен дијамантски ореол прстен во жолтото злато

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Држете се во гордост, овој исклучителен прстен за ангажман на дијаманти, кога ќе ја побарате нејзината рака. Изработено во 10к жолто злато, прстенот има дијамант од 1/4 КТ круг, поставен во центарот. Кружна рамка со тркалезни дијаманти го опкружува центарот на каменот, додека дополнителните тркалезни дијаманти го красат прстенот. Сјајни со дијаманти во вкупна вредност од 3/8 КТ, овој ангажман прстен е завршен со светла полирана сјај. Класичен и елегантен, овој прстен за ангажман на дијаманти е дизајниран да трае цел живот. Овој прстен за ангажман се испорачува во прекрасна кутија за подароци. Природен дијамант. Јасност : I2. Боја : H-I. Поставување : ПРОНГ, ПАВЕ.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Необична шема на Е по дизајн велосипеди! RGN227 Endoor / Outdoor reg додава личен допир на кој било внатрешен или над

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на ком�

Таа е најневеројатната жена, чест ја со најневеројатниот прстен за ангажман на дијаманти Двојна границ�

Уметник : Крис Пасксебјект : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано платно

ACDELCO GM Оригинална опрема Зголемување на сопирачките за напојување Поврзете го системот за педали на соп

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Вашето решение за без напор кул стил? Пар на џогери од руно салон од Georgeорџ Изработени во неверојатно ме�

Класичните шорцеви на Dickies Boys имаат градежништво без брчки и избледени, повеќе џебови за погодност, и ти�

Ел Корте де Пјерна Пара Бота Кон Абертура en el ruedo deja ver tu calzado фаворити con con estilo Estos Jeans de Tendencia Rompen con el diseño de

Стартувајте големи (само за бои со цели големини, големина до најблиската големина За бои со половина ди

Класичен бестселер од Ли, овие опуштени фармерки со директно нозе сигурно ќе станат главен плакар тие о

Уметник : Beata Czyzowska Young Subject : Floral Style : Modern & Modern and Contebter Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготв�

Scroll