Новак
Мемореј преносна машина за караоке

Мемореј преносна машина за караоке

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1919.84

Преносната машина за караоке Memorex има ЦД, ЦД+Г, ЦД+РВ, диск со програмабилна ЦД меморија и висококвалитетен стерео аудио. Вградената рачка ви овозможува да го однесете концертот насекаде и аудио/видео-излез (вклучени RCA жици) се поврзува со вашиот ТВ или домашен театар. Совршено за лулање со семејството и пријателите, преносната машина за караоке Меморекс доаѓа со 2 влезови на микрофон (вклучен 1 микрофон) плус ехо и автоматски гласовни контроли (AVC) за создавање на крајната изведба. Меморекс Преносна караоке машина за поврзување Технологија : Кабел. Технологија за поврзување : Кабел.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Во моментов живее и работи во Вермонт, Лора продолжува да биде инспирирана од убавиот свет околу неа „З�

Подготвени, постави, оди! Овие атлетски работи основни шорцеви за жени се совршени за вашиот животен сти

Овие удобни врвови помагаат да се одржат живи традиции на различните режими и целта за заштеда на човеш�

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно �

Овој асортиман на загатки за забава во Бафало игри со 500 парчиња содржи различни слики од Војна на Starвез�

Регулаторите за нови прозорци се дизајнирани да ја зголемат вредноста на вашиот мотор за лифт на прозор

Горниот горниот дел му дава на овој багажник празнично и магично чувство Плус, има сè што сакаме во зимс�

Цела Пепа свиња печати јакна од мантил со предна лепенка Долги ракави и има преден патент со целосна дол

Рипли Втори е нов пресврт на еден од нашите омилени обрасци Ние го сменивме горниот во одличен нов ткаен

Овде имаме прекрасен, 10 карат жолто злато, NHL Winnipeg Jets мал приврзок што ќе направи совршен подарок за нави�

Светлината, сенките, формите, текстурите и боите ја фасцинираат Закон за трговска марка и ќе биде енерги

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Уметник : Ален Jimmersonsubject : Пејзажапелатива : Модерни и современи Производски тип : Галеријаобвиткано плат

Од игралиште до фудбалскиот терен, спортскиот градник на Wonder Nation ја покри Меки, строги и тотално удобни,

Уметник : Филип Хугонардсбук : Уште начин на живот : Болд и еклектичен модерно производ Тип : Галерија обв

Jordan Manufacturing 19" x 19" Telfair Midnight Multicolor Paisley Square Tufted Outdoor Wicker Seat Cushion with Rounded Back Corners (2 Pack) Set of 2 outdoor wicker seat cushions, each me

Оставете го на Ли да дизајнира пар фармерки за совршено да одговара на гените на жената Колекцијата Flex Mo

За да го негувате драгоценото време на сезоната на есен, собрајте ја оваа колекција на сложувалка за воз

Останете суви и удобни на работното место и на друго место со овие машки работни чизми од Херман преживе

Половот за влечење може да се прилагоди слободно за активности на отворено во текот на летото Шорцевите

Сребрени фармерки копродукции Елисе Среден пораст на слаби фармерки на земјоделски култури Опуштена в

Изведете го вашиот женски шарм со нашето квалитетно интимно носење на Аеруси Направено да биде удобно и

Додадете цветен допир за да го подобрите вашиот дом за дома со едноставно маргаритка 18 "x 18 " Зелена тради

Уметник : Руперт Бани Предмет : People Style : Trational Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подготвено за о

Направете ги празниците дополнителни магични со празник за време на пурпурниот вратоврска со еднорог...

Maybelline New York Tattoo Studio Водоотпорен гел за подобрување на веѓите, црна, сакате дебели, извајани веѓи кои траа�

Наизменичните нијанси формираат блокови и кругови за да се направи блескав дизајн за овој килим со совр

Scroll