Новак
Трговска марка ликовна уметност „око кон очи“ платно уметност од Јудистира јогасара

Трговска марка ликовна уметност „око кон очи“ платно уметност од Јудистира јогасара

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Уметник : Yudhistiria yogasarasubject : People Style : Modern & Moderner Product Type : Gallery-завиткано платно Арттис подготвено за висење, уметничко дело завиткано од галерија има жена со шминка за лице на црна позадина. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење Репродукции со високо квалитетни ликовни уметности. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Јудистира Јогасара „Око кон очите“ платно уметност.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сандалите на Викторија К, со плетенка со материјал и ред на Рајна камења на секоја страна од лентите и ст

Серија за изведба на мажите на Wrangler Редовно вклопување Jeanан со временски услови / b> серија за перформанс

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Водете го вашиот тим до победа додека останувате удобно во оваа јакна без граници Има постава за мрежи з

Совршено за натопување во гуакамол, ранч облекување, салса или целосно самостојно! Барате лесен замрзна

Вашите џогери само добија пријатна надградба Со трендовски силуета и стил на влечење, овие машки џогери

Современите и индустриските стилови се спојуваат за да создадат функционална складирање современа дне

Трендовски, симпатичен и подготвен за слој или одење соло Ниту еден врв на вратот на вратот без ракави н�

Има толку многу причини да ги сакате папучи на Muk Luks Gloria, од најразлични модерни обрасци и бои до симпати�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Лесна јакна од анорак од време и TRU е совршен начин за стил на стил на дождови Без напор затворање на пошт

Лесни работи "Асистенција " нуди исклучително удобно удобно удобност и надворешна плоча отпорна на лизг

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Надвор од овој светски печатење го воздигнува вашиот стил на пливање без овој без граници на вселенскио

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Додадете карактеристично елегантен допир на вашата табела со подобриот комплет за полначи на пакети за

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Опреми си со овој зелен нок осветлен нок Се одликува со блескаво зелено светло што го олеснува снимањет�

Боја на дијаманти : GH Јасност на дијаманти : I2I3 Април Април Дијамант Мијабела фино накит имаше уникатно п

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

Scroll