Новак
Карат Т.В. Дијамант Двоен Хало Кластер 10kt прстен за ангажман на жолто злато

Карат Т.В. Дијамант Двоен Хало Кластер 10kt прстен за ангажман на жолто злато

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 11024.00

На денот кога ќе ја побарате раката во брак, чест ја со овој заслепувачки прстен за ангажман на дијаманти. Моден во жолто злато, овој прстен има тркалезен дијамантски кластер центар, кој се граничи со зачекорена двојна рамка наредена со помали дијаманти на акцент. Дополнителни дијаманти го насочуваат поделениот ринг, комплетирајќи го дизајнот. Прекрасен изглед, овој прстен воодушевува со дијаманти и полиран сјај. Империјал 1/2 Карат Т.В. Дијамант Двоен Хало Кластер 10kt прстен за ангажман на жолто злато : Дијамант Тежина : 1/2 ct. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted во 10kt жолти златни попарни во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Дрво рамка, црна матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „�

Фланелната кошула добива современо ажурирање од без граници со удобен аспиратор за дополнително покри�

Влезете во стилска нова облека за спиење со овој сет на пижами од 2 парчиња, во кој има највисоки пријате�

Snug Zipper Fit Slims and Trims веднаш, пролеана вишок вода додека вежбате, висококвалитетниот неопрен ја задржува то

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Спортски се среќава со вишок со овој џогер, пантолона од WESC Направено од ткаен памук со опуштено вклопув

Оваа јакна за тексас на чудо нација е симпатична додаток на гардеробата на секоја девојка...

Четка за патничко лице за чистење на кожата, совршена за млазници, оваа силиконска четка за лице за едно�

Воведување на нашата стоечка биро за прилагодување на електрична висина во комбинација со напредни фун

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : Црна рамка, црна мат, акрилна трговска марка ликовна �

Огио Newут II S носачки куќиште (ранец) за 17 "Apple i Pad тетратка, црна, балистички најлон, поли, поли, поли памучн

Ова подготвено за обесено, измерено врамено уметничко дело има форма на речен линија на профилот на нос�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Ако сте на пазарот за прифатлив прстен за ангажман што се меша со традиционално со цртичка на оригиналн�

Додадете ја почетната во модерна торба за перење монограм од нашата колекција Монограм Вие сте обврзан�

Колекцијата Dulcet ви овозможува да го искажете вашиот стил Со обрасци кои се движат од модерни до традици�

Овој меѓународен постер на wallидот на trendsеси Jеси е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметничк

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Додадете го стилското парче акцент што е подобар домови и градини Зелен кактус 20инчи од 20инчен перница �

Чувајте ја вашата ладна низа силно Оваа шарена кошула од слободното склопување е направена во удобен па

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со IKAT Mandala со едноставно Daisy 5 'Round Blue Ikat Mandala Chenille reg о

Повикајте го вашиот декор на отворено со трендовски дизајни од Е по дизајн! Колекцијата на целите, тиква

Уметник : Грејс Попсобјект : Типографија Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано пла�

Loveубовта победи и слави ја победата со овој беспрекорен прстен Глобално занаетчиство Миабела е кулмин�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Scroll