Новак
Дизајн на „Зимски селски живот“ Традиционално пејзаж на природно дрво дрво

Дизајн на „Зимски селски живот“ Традиционално пејзаж на природно дрво дрво

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 615.84

Оваа оригинална пејзажи дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . детали за детали за детали за дрвото малку низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен лик на дрво на вашето уметничко дело . Традиционалната ликовна уметност е директно печатена на дрво Користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : хоризонтална. - Предмет : пејзажи Тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : Традиционален. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : розова 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Изработка на прскање оваа сезона за пливање со времето и врвот на бикини со чипка на Тру Нудејќи класиче

Размислете за розово во ова дно за пливање од славна личност Пинк! Завршете го изгледот со појавување на

Марк Адлингтон „ДСУ и рече“ е висококвалитетен печатење на платно што го привлекува гледачот со интри�

Поддршка на јута, рампа за килими (продадено одделно) се препорачува за да се избегне менување и лизгање.

Запознајте ги вашите нови омилени влечки! Направено со DF Freshfeel, овој стил не може да се пофали со непобед�

Патувајте во стил со нашата лесна мултинамена торба за месинџер! Зашиени заедно со квалитетен најлон, г�

Торбата за санки на Ленка алпак претставува леснотија на пристап и чување, како внатре и надвор Внатреш�

Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и в

2 Пакувајте ги мини панделките на Снајдер (1,5 мл., 60 ct.) За оваа ставка Вкусни мини панделки Здрав, нискокал

Карактеристики.Надградете ја вашата спална соба со исклучителен, стилски дизајн за вашиот кревет ...

2004 2014 CHEVROLET EXPRESS G1500 6 Cyl 4 Грижете се за вашиот автомобил со замена на филтерот за воздух од Super Tech Нашата ин

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Помек по дизајн Удобно се чувствуваме со добра ткаенина и широка лента за чипка на тантела во целосна по

Прикривање, јакна или и двете? Небото е границата со времето и прикривањето на обвивката на Тру...

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.Уметник : Хелен Абасјубј�

Ibrивописни бои и тропски принт донесуваат трендовски стил на нејзината облека за капење во сетот за бик�

Scroll