Новак
Нови жени кои се изградуваат на половината за дишење на половината, тренерот на половината, под -обликувачи на корсет за боди, со виолетова боја - Виолетова

Нови жени кои се изградуваат на половината за дишење на половината, тренерот на половината, под -обликувачи

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Материјал со висок квалитет : 100% природно покривање со гума од латекс; 96% памук+4% постава за спандекс. Предниот и лесен памук, среден латекс. 9 Спирални потпирачи за феликсот, флексибилни и издржливи, лесно се наведнуваат, но брзо закрепнете се на потекло. 3 Затворање на кука и очи за флексибилна големина. Ја зголемува термичката активност и нежно ја крева под -големата компресија, ја намалува линијата на половината до 3 големини веднаш. Уникатно десин : 3 реда на кука-и-очи овозможуваат прилагодување на големината. 25 челични коски се покриени пред и назад за дополнителна поддршка и држете го директно и спречете го намалувањето. Флексибилно и издржливо е, колку што е меко како пластични коски, може лесно да се наведнуваат, но брзо да се опорават до потеклото . брзо ја подобрува формата на вашето тело : Високиот еластичен латекс има голема функција на еластичност, висока компресија, срамни со стомакот, согорување на маснотии за брзина, веднаш намалување на половината , Ја засилува термичката активност и нежно се крева под наводнување, крива на секси половината, правилно држење на телото и поддршка за грб . Погоден за секоја пригода : Помага да се зајакне термо активност и нежно се крева под -подрачје, и контрола на стомакот веднаш по ставањето на истиот. Тоа ви помага со брзо закрепнување на бременоста, што ќе ви даде посакувана фигура на песочен часовник. Совршено за секојдневно носење, и може да се носи под облека секогаш кога одете на забава, работа или салата, погодна за какви било прилики. Премиум материјал : 100% латекс; Поставена : 96% памук, 4% спандекс, направен со најудобен и силен материјал за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Зафатете го изгледот и чувството на шума инспирирана од природата во која било просторија со Catcoq зелена

Опис : Материјал : Овој амортизер за вибрации на тениски рекет користи силикон како материјал, кој е отпо

Како и сложените накит што се држат заедно со блескавиот златен ланец, шемата на овој килим ги украсува �

Тема : Animalивотни Стил : Поп артпродукција Тип : Сребрена рамка, Црна матка, акрилна трговска марка ликовн�

Сценските прикажувања на азиските пагода сместени меѓу тропското зеленило предизвикуваат романтични �

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна �

Создадете прирачници што се издвојуваат со брзата замена за касети за повторно воспоставена касета за P

Кога ви треба дополнителна топлина додека сте на работа, овој пролетен елек на машката облека на Wrangler ја

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот за подот за Volkswagen Rabbit 2003 : Дизајниран

Потребна ви е помош при инсталирање на вашиот нов филтер за вода под мијалник? Оставете го на професиона

Овие чизми се совршен додаток на плакарот на секоја девојка Дизајнирано со мала пета и посебен допир со

Нашата платно уметност е внимателно завиткана со слој на завиткување на смалување што ја штити површин�

Ove Decors бесконечен 42 1 / 8 во комплет за туширање во Пасадена со врата за туширање без рамка нуди вид на едно

Scroll