Новак
5WK9700Z повеќекратен сензор за апсолутен притисок

5WK9700Z повеќекратен сензор за апсолутен притисок

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1392.00

ВДО повеќекратни сензори за притисок или мапи се точниот OEM дел. Сензорите VDO се прават и произведуваат до највисок квалитет и оригинална спецификации на опрема. Тие се идентични во соодветно, форма и функција и обезбедуваат точен квалитет на компонентите на ОЕ што им се даваат на производителите на автомобили ширум светот. Мапите се од суштинско значење за оптимизирање на економичноста на горивото и се осигура дека вашето возило работи со врвни перформанси и ефикасност. VDO 5 WK9700 Z повеќекратен сензор за апсолутен притисок.

Главните карактеристики

Избор на клиент

По неговата страст за цртање, тој се врати на училиште во 2006 година за да добие МНР во илустрација на кол�

Опуштете се наутро со топла чаша кафе, чај или топло чоколадо со керамички извајани кригла на Boelter Brands...

додека другите прстени од скапоцен камен се ефтино направени и лесно се наведнуваат и лесно се свиткува

Овој прекрасен розов турмалин и дијамантски прстен ќе направи прекрасен додаток на секоја гардероба за

Мешавините аспирации на многу ентузијасти во велосипедизам се доведуваат до потрошувачка во форма на 26

Сензација на гардероба Овој шарен двопарчен сет од 365 деца од Garanimals има печатена маичка со краток ракав �

Додадете ја оваа исклучителна глава во декор на вашата спална соба Одликувајќи се со јасни влечења и ел�

Ракчињата на Скот и Jonон Алфредо со оброк од тестенини од Пен, 8 унца, (замрзнати) Занесени во овој традици

Бебињата растат брзо, така што засилувачот за позиционирање на појасот на Skyline е дизајниран да продолжи.

Time & Tru Ladies 'Silvertone Case, Silver Easy Read Read Dial и Black Maple Vegan Leather Strap Analog Watch Овој пат и Tru Ladies Analolog Watch има сребрено текст

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Scroll