Новак
DesignArt Шарена лалета III платно wallидна уметност

DesignArt Шарена лалета III платно wallидна уметност

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 493.60

Оваа прекрасна шарена уметност Tulip III Canvas се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорни на бледнее на платно. Секоја наши печати за платно на ликовно платно е отпечатено на премија за квалитетно памучно платно, користејќи ги најквалитетните квалитетни мастила што нема да избледат со текот на времето. Секое печатење на giclee се протега цврсто во рамките на 1-инчен под-рамка за дрво за отпечатоци од мала големина или под-рамка од дрво од 1,5 инчи за отпечатоци со голема големина, обезбедувајќи се на платното и не се закова. Овој уметнички принт на платно е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му чувство на вистинска уметничка галерија. Сите наши отпечатоци од платно се внимателно спакувани со пластична заштита, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. Секое печатење на платно пристигнува подготвени да висат на wallидот, со вклучени комплети за висење .. - Стил : цветна лале. - Предмет : Флорал, шарм во земјата. - Боја : Виолетова, портокалова. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно да се закачи премија за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси. Направено во Канада.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Вашето дете ќе ги сака овие запалени светлосни патики од атлетски дела Овој активен дизајн има синтетич

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Кошулата за лов на маскирање со долги ракави Max1 XT, маскирана маскирана маица е направена од ткаенина за �

Изгледа добро цел ден, секој ден со мешавина, соодветна кутија за подароци за пакување за деца Вклучува 1

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Оваа оригинална дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори ...

Не'рѓосувачки челик кутија со нараквица од не'рѓосувачки челик Фиксна рамка од не'рѓосувачки челик Црно

Сребрени фармерки копродукции Суки Средни издигни слаби фармерки Суки е наше најпродавано кривото пог

Худи и џемпер се соединуваат на слаткото и удобно врвот на оваа сезона од Тера и Скај Лизгајте го и ужива

Scroll