Новак
Поло за кратки ракави на Докерс Поло

Поло за кратки ракави на Докерс Поло

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Ние го сакаме Полос од многу причини. Главен меѓу нив : нивната неспоредлива разноврсност. Можете да ги облечете нагоре или надолу, да ги носите под или со што било, и тие секогаш ќе изгледаат на точка. Овој е направен со органски памук за поздрава планета. Кралот на лесни врвови : Поло. Рационализирано детали и силуета за додадена разноврсност. Направено со органски памук за поздрава планета. Мека, чиста и хемиска бесплатна, нашиот органски памук се одгледува без пестициди, хербициди или ѓубрива за да промовира поздрава почва и почиста вода. Рбебна плетена јака за ширење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Класичен главен дел за вашата гардероба Оваа мачка со кратки ракави со кратки ракави Поло кошула од Chaps �

Форт! Beе бидете подготвени за бизнис на и надвор од теренот за голф со солиден поло Хоган со полови со кр�

Бриз и обична или облечена и рафинирана, кратката кошула со кратки ракави на Собранието е ажурирана во с

Заматете се во стил со Chaps Solid Mesh Golf Polo во класичен дизајн на кокошки и кратки ракави Овој дел од истегнув�

Добијте влечен случај на обичен изглед со американскиот Поло Асн Машка изведба Пике Поло Оваа супер мек

Вид на кошула што сакате да ја носите, и тие сакаат да ве гледаат внатре Оваа убава бесплатна кошула со в�

Полиран и убав Оваа машка маичка со кратки ракави од Georgeорџ е направена во мека, дише ткаенина...

Овој простран пуловер е направен со ткаенина за влага за да ве одржува кул и удобно цел ден на теренот за

Добијте влечен случај на обичен изглед со американскиот Поло Асн Машка изведба Пике Поло Оваа супер мек

Основно, што е ништо друго освен, Пике Поло 2пакет на Georgeорџ ја исполнува вашата гардероба со крајна удоб

Одвојте се од цврстиот поло и надградете со машка маица од машката Поло 8 со печатење на градиент...

Ова е апсолутна мора да има кошула за loversубителите на поло, изработена од премиум пик памук, кој е отпоре

100% памук; Sport Grey е 90% памук, 10% полиестер; Темниот Хедер е 50% памук, 50% полиестер; јака и манжетни за заварува

Ден или ноќ секое време е вистинското време за маичката на Georgeорџ Поло Полиран, но сепак обичен, овој бе�

Georgeорџ Машки прозорски модел на шема Jerseyерси Поло работи за секоја пригода од деловно секојдневно до ва

На курсот или исклучувањето, изградбата на изградбата со кратки ракави на Бен Хоган е совршен баланс на

Основно, што е ништо друго освен, Пике Поло 2пакет на Georgeорџ ја исполнува вашата гардероба со крајна удоб

Scroll