Новак
Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси, затемнети нијанси на секој ден сиво

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси, затемнети нијанси

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 768.00

Приватност на шикологија / нијанси на затемнување се безжични и ви овозможуваат да ги отворите нијансите за да овозможите природна светлина по желба. Ние ги користиме само најдобрите компоненти и докажаните техники на производство.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Нашите Римјани доаѓаат со претходно дупчат дупки во главата за лесна инсталација на монтирање и лесно с

Нашите бамбус завеси, римските ролетни за прозорци се класични ролетни од дрво за третман на Виндоус со

Одлично додадете на ролетни за вратите завеса за прозорецот на вратата и сенката за француската врата.О

Пакетот вклучува пакет One shade, mounting hardware set and installation instructions Оваа римска сенка е направена од 100% фино памуч

Лесно се работи со едноставно држење на долната шина и подигнување и пониско до посакуваната висина...

Овој производ е точно на големината Време е да го донесете вашето уникатно чувство за стил на вашиот про

Наменети за внатре и надвор од монтирање Третман на прозорец Нашата класична римска сенка е изјава за в

Ние ги користиме само најдобрите компоненти и докажаните техники на производство Прилагодени нијанси �

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Нашите ролетни со бамбус за моделите на Виндоус ви овозможуваат слобода да изберете уникатен и буџетск�

Нашите Римјани доаѓаат со претходно дупчат дупки во главата за лесна инсталација на монтирање и лесно с

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Брендот за завеси од 1 прозорец во земјата сега прави нијанси Донесете рафинирано и светско решение за с

Scroll