Новак
Aria Nightgown со џебови

Aria Nightgown со џебови

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 271.68

Со слатки детали што зборуваат за грижа и удобност во меки и смирувачки ткаенини, традиционалниот ракав за треперење на вратот на Арија е стил што сигурно сакате да го задржите во близина. Оваа наметка, во зависност од вашиот избор за печатење, е направена во 100% BCI памук или 60% BCI памук 40% полиестерски дрес. Одликувајќи се со стил на пуловер со тркалезно деколте со детали за зачувување и затворање на шест копчиња. Додадените џебови од страничен цвест се практични, како и стилски. Нагласена со деликатни детали за чипка, оваа наметка е сигурна дека ќе ја воздигне вашата колекција за облека за спиење. Тивко како приспивна, едноставна како песна. Не треба да се пее од некој друг, ако е твое, тоа е арија материјал : 100% дрес на памук БЦИ со завршна обработка на миење на ензими. Грижа : Машинско миење ладно. Округот на потеклото : Виетнам. Должина : 40 ”. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : Повлечете се со 6 плакети со копчиња. Ockебови : 2 странични џебови од цвест. Карактеристики : Детали за чипка на деколте, детали за зачувување, џебови од страничен цвест, ракави за треперење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дали сте fanубител на црвените крилја во Детроит? Добијте го овој официјален дизајн на NHL на вашиот Coveroo...

Чекор во чиста удобност со Марло по лесна улица Марло има супер флексибилна и лесна надворешна плоча шт�

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата едно

Направени од кучиња, за кучиња и нивните луѓе, поддржани од гаранцијата за среќа на Барк Оваа играчка за

Од салата до трчање на работи до ручек, активните панталони на Атлетските работи ве покриле...

Дрвото вклучува права, цврста гранка на врвот за да се прикаже украс на дрвото, и широк штанд на дрво за п

Декор на windидот на windидот на ветерници со метални метални метални метали е уникатен додаток на вашиот с�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Nissan NV3500 2014 : Дизајнирано прилагодете �

ДХА, Лутеин и витамин Е за развој на мозокот и очите Сертифициран кошер од Православната унија ОУ Д...

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Прекрасна уметност од MWW Design Studio создава моногра�

Фабриката за играчки на Дедо Мраз за зачудувачка репродукција во која се наоѓа фабриката за играчки на �

Ова трендови меѓународни Fortnite Mark Borgions Rag Tag Adventure Duo Wall Post е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни

Искра Креирај замислете ринг ритли, свиња / мајмун / кучиња / жирафа, 1 броење разновидна колекција на сви�

Уметник : Пол Волшсубјект : Архитекторен стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано пла

Чувајте ги малку прстите загреани на падините со овие швајцарски технологии Thinsulate наредени скијачки на

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Производителот на кафепрелива кафе со постојан филтер, бел, 34мл Не ги става есенцијалните масла на ваше�

Scroll