Новак
Прирачник за целосна касета на Awntech Key West, повлечен

Прирачник за целосна касета на Awntech Key West, повлечен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Прирачникот за целосна касета на Beuty-Mark на Awntech. Овој модел доаѓа во рачно и моторизиран со верзии за далечински управувач. Прирачник за целосна касета на Key West-LX : Тешка, рамка за професионална оценка е премачкана во прав во бело. Достапните големини започнуваат со широк 8 „широк до 24“ со проекции од 7 'до 10'. Ткаенините се ткаени со 100 % раствор обоен акрилик, антимикробно предиво и се третираат со UV и обложувања отпорни на вода. Валентот може да се отстрани и чува во зима. Доаѓа со стандардни држачи за монтирање на wallидови. Достапно во повеќе бои и големини.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Awnings даваат убав акцент на кој било архитектонски стил Структурата на Awnings вклучува 100% акрилна ткаенина,

Awntech убавицамарка Newу Орлеанс 5 'прозорец / влез за влез : акрилик / алуминиумска фрамефрикуриска заштеда �

Моделот на брендот BeutyMark на Awntech, DestinLX модел со тешка должина што може да се повлече со аспиратор за алуми

Тешката влечење што може да се повлече доаѓа со стандардни загради за wallидови Постојат различни големи�

Awntech BeautyMark Dallas Retro 5 'прозорец / влез Awning : Акрилик / алуминиумска рамка за заштеда на трошоците на трошоцит

Прирачникот за марка на Awntech BuityMark Mauilx што може да се повлече Овој модел доаѓа во рачно и моторизиран со в

Awntech New Yorker Rigid Valance Awning додава софистициран и елегантен изглед во која било куќа или комерцијална зграда

Моделот на брендот BeutyMark на Awntech, DestinLX модел со тешка должина што може да се повлече со аспиратор за алуми

Прирачникот за целосна касета на BeutyMark на Awntech Овој модел доаѓа во рачно и моторизиран со верзии за далеч

Прирачникот за целосна касета на BeutyMark на Awntech Овој модел доаѓа во рачно и моторизиран со верзии за далеч

Брендот на марка на Awntech, Mauilx, десен мотор со далечинско повлекување Овој модел доаѓа во рачно и моторизи

Awntech BeautyMarkMark Charleston 3 'прозорец / влез за влез : акрилик и алуминиумска рамка за обележја на марки на надвор

Додадете сенка во продавница, внатрешен двор или друга откриена област со овој прирачник за проекција н

Awntech Destin што може да се повлече со заштитен аспиратор Destin е наш стандарден двор со качулка, кој може да се

Scroll