Новак
Примарна златна карат бело злато преживеан колекција чиста розова сваровски топаз наследство ѓердан

Примарна златна карат бело злато преживеан колекција чиста розова сваровски топаз наследство ѓердан

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 928.00

1mmweight : 1,11 CTTWQUANTITY : 2, 1 Jewelry Setting : Prongyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подароци.Solidgemstone Детали : Тип : Топазколор : јасно, Pinkcut : Face Ted Shape : Round Size : 4mm, 5. Доаѓа со 2-инчен продолжение за удобно вклопување и скапоцен камен тежи 1,11 cttw. Упатство за потекло : Мексико 10К бело злато, полиран, цврст, јастог, 16-инчен ланец, 2-инчен продолжение, топаз. Потрагата по нешто посебно за да го одбележи долгото патување на нејзината пријателка и триумфалното закрепнување, обезбеди само розови ленти со предмети за промовирање на свеста, но ништо што го славеше преживеаниот. Оваа серија на специјални приврзоци со три камени наследства направени со оригинален Топаз од Сваровски од Сваровски скапоцени камења има две брилијантни 4мм тркалезно бело и една 5,1 мм тркалезна фасада за бебиња со розово обоен скапоцен камен, поставено во 10 карат бело злато. Пребарувањето заврши успешно со создавање на колекцијата Survivor.03mm x 11,77mm приврзок, 2-инчен Ext.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Обичниот чевли со солиден ајкула се наоѓа на обвивка од ткаенина во стилот на Шерпа, која додава топлина

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Омилен вентилатор МЛБ капа / капа Сент Луис кардинали, Стил : Основен, боја : морнарица / црвена, големина

Заштитниците на листовите со страничен товар Ејвори ви помагаат да ги чувате вашите важни документи за�

Ловечките нараквици Хантворт ви помагаат да го направите ударот додека ги штитат вашите раце, давајќи в

Замената со директно вклопување ОЕ обезбедува соодветно вклопување, форма и функција Опширно тестиран�

МВП! МВП! МВП! Направете го тоа официјално кој е МВП на семејството со оваа симпатична мета од Гаранималс

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Направете ја оваа маица за изведба на машкиот Reebok, вашата кошула за теретана за удобност и поддршка кога

Чувајте се ладно во вашиот дом или канцеларија со овој главен вентилатор за лични кутии 9 " Таа е идеална

Креветот за платформата за остатокот од дрво со тапациран вертикален канал на главата е стилски и здрав

Scroll