Новак
Креативен ко-оп-кафеав ратан и вода хиацинт фенер со стакло вметнување

Креативен ко-оп-кафеав ратан и вода хиацинт фенер со стакло вметнување

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 511.84

Овој цилиндричен фенер има рачки од обете страни со отвор на врвот со цел да ја вметне свеќата. Фенер има свеќа од 3 столбови. Рачно плетениот ратан и надворешноста на хиацинт во вода создава топол сјај од светлината на свеќата. Овие природни кафеави фенери се совршен додаток на украс во затворен или отворен простор. Фенер има рачки од обете страни. Фенер има свеќа од 3 столбови. Надворешноста на ратан создава топол сјај.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ажурирајте го вашиот центар со подобри домови и градини со пет светлосни метални метални чај Разговоро�

Богат тон на накит и геометриски стил го прават Modrn Glam Geo да гласа за шик задоволство на декоративен акце�

Додадете допир на искра на вашата маса за одмор со овој прекрасен држач за свеќи со шарени црвени бобинк

Колку убав начин да ги запалите омилените свеќи! Ова парче добро ќе се меша со кој било стил на домашен DCO

Brebhed Grey Finish RutOut Circle Design Glass Insert за покривање на свеќи (1) Гласа за гласови (не е вклучено) препорачано за дим

Овој подобар држач за свеќи за домови и градини Фенер прави одличен додаток на еден дом Користете го во �

Овој елемент Црниот класичен LED метал фенер е безбеден начин да се додаде топол сјај на свеќа во која бил

Метални држачи за држачи на свеќи поставени изложби на текстуриран цилиндер форми со шарена пониска по�

Овој сет од 3 држачи за свеќи нагласува тркалезни плочи на свеќи, заоблени тела и кружни основи Комплет о

Заоблен пластичен кревет за мачки и мали кучиња, со специјални парчиња за да се овозможи премин на возду

Дајте ја вашата свеќа мала куќа, буквално Поставете ја сцената, мирисајте ги мирисите на сезоната со ово

Scroll