Новак
Подобри домови и градини од дрво и метална свеќа со држачи за свеќи од чај, даб финиш

Подобри домови и градини од дрво и метална свеќа со држачи за свеќи од чај, даб финиш

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Колку убав начин да ги запалите омилените свеќи! Ова парче добро ќе се меша со кој било стил на домашен DCOR, па дури и може да биде совршен табела dcor за тие специјални настани! Купете еден или купете множители за навистина да дадете изјава! Класичниот стил навистина ќе додаде на кој било декор и ќе додаде класа на која било табела. Купете множители за да користите целиот дом или канцеларија или да купат како подарок за вашиот омилен пријател или водителка! Подобри домови и градини Центарот за дрво.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Brebhed Grey Finish CurnCirce Circle Design Glass Insert за покривање на свеќи (1) столб од столб (не е вклучена) препорачана за дим�

Овој контејнер за стакло од ураганот libbey е совршен додаток на вашиот декор за дома Користете го овој сад

Со својата чиста стаклена и елегантна форма, овој држач за свеќи е прекрасен додаток на кој било украс (1)

Држачот на свеќи за главни сили на сребрена птица е уникатен и забавен начин за украсување на вашиот про

Овој зачудувачки држач на свеќи со својот прекрасен перфориран дизајн ќе фрли мистичен сјај на светлин�

Дрво во домот е традиција за зимски празници, а овие двајца метални држачи на свеќи ќе бидат прекрасен ц�

Пожарот исполнува вода Донесете два од четирите елементи заедно со овој држач за свеќи од желка Овој си�

Decmode златен алуминиумски wallид Sconce е единствен додаток на вашиот стилски дом Додадете моментална топлин�

Овој апсолутно зачудувачки држач за свеќи за столб е совршен додаток на вашиот декор за одмор што пука с

Идеално за додавање на малку треперлива и допир на осветлување на таблетот, едноставно поставете еден о

Подобри домови и градини со големи стаклени подножје ураган во чиста боја Големината на артикалот е во �

Држачите на свеќи се одличен начин да додадете амбиентално осветлување за секоја пригода Главниот сет �

Scroll