Новак
Герсон метални држачи за свеќи за празници

Герсон метални држачи за свеќи за празници

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 374.08

Дрво во домот е традиција за зимски празници, а овие двајца метални држачи на свеќи ќе бидат прекрасен центар за мантил или маса. Ова е збир од 2; Голем е долг 11,5 инчи, со широк 3-инчен и висок 21,5-инчен, мал е долг 9,75 инчи долг 3-инчи широк и висок 16,75 инчи. Направено од галванизиран сребрен метал, едната страна има пресек на дрво за да создаде отвор за да ги постави вашите запалени свеќи, давајќи им на овие парчиња изглед на сенка со топол сјај. Украсени со бронзена метална starвезда одозгора, овие празнични дрвја ќе бидат прекрасен акцент на вашиот украсен декор многу години. Комплет од 2 галванизирани метални празнични дрвја имаат отворена конструкција и starsвезди на врвот. Ова е збир од 2; Голем е долг 11,5 инчи, со широк 3-инчен и висок 21,5-инчен, а мало е долг 9,75 инчи широк 3-инчи и високи 16,75 инчи . дрвјата се изработени од галванизиран сребрен метал. Конструкцијата со кутии со сечење дава изглед на 2 дрвја. Безбедно за батерии управувани со свеќи за топол сјај и осветлен акцент. Изгорена кафеава Starвезда седи над секое дрво.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој цилиндричен фенер има рачки од обете страни со отвор на врвот со цел да ја вметне свеќата Фенер има

Метални држачи за држачи на свеќи поставени изложби на текстуриран цилиндер форми со шарена пониска по�

Колку убав начин да ги запалите омилените свеќи! Ова парче добро ќе се меша со кој било стил на украси за

Brebhed Grey Finish RutOut Circle Design Glass Insert за покривање на свеќи (1) Гласа за гласови (не е вклучено) препорачано за дим

Овој фенер има заоблена база со отвор на врвот со цел да ја вметне свеќата Фенер има свеќа од 5 столбови...

Покажете ги овие држачи со свеќи со природа на вашиот влез, дневна соба, трпезарија и спална соба ги воод

Богат тон на накит и геометриски стил го прават Modrn Glam Geo да гласа за шик задоволство на декоративен акце�

Нема ништо како мекиот сјај од свеќа за да го осветли вашиот дух во текот на зимската сезона Сјајната ст�

Decmode златен алуминиумски wallид Sconce е единствен додаток на вашиот стилски дом Додадете моментална топлин�

Со својата уникатна ураган и дрвена база, овој држач за свеќи прави одличен центар за глава на чајната с�

Со својот транспарентен конкавен ентериер, вашата свеќа ќе изгледа како лебди во овој држач, шупливо по�

Држачите на свеќи се одличен начин да додадете амбиентално осветлување за секоја пригода Главниот сет �

Инспириран од елегантна елеганција и чисти линии, минималистички дизајн нуди без напор луксуз со монох�

Покажете ги овие засилени држачи за свеќи како поставени или индивидуални парчиња за да ја надополнат в

Brebhed Grey Finish CurnCirce Circle Design Glass Insert за покривање на свеќи (1) столб од столб (не е вклучена) препорачана за дим�

Овој подобар држач за свеќи за домови и градини Фенер прави одличен додаток на еден дом...

Ажурирајте ја крајната табела или камин од плочки со традиционално инспириран изглед и темна завршница

Овој сет од 3 држачи за свеќи нагласува тркалезни плочи на свеќи, заоблени тела и кружни основи Комплет о

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Затегната на половината, оваа модна вазна напред ќе го истакне најдискриминирачкиот букет...

Овој контејнер за стакло од ураганот libbey е совршен додаток на вашиот декор за дома Користете го овој сад

Додадете празничен зимски допир на кој било декор со овој држач за свеќи што покажува класична зимска с�

Овој елемент Црниот класичен LED метал фенер е безбеден начин да се додаде топол сјај на свеќа во која бил

Пожарот исполнува вода Донесете два од четирите елементи заедно со овој држач за свеќи од желка...

Додадете допир на искра на вашата маса за одмор со овој прекрасен држач за свеќи со шарени црвени бобинк

Оваа ставка мери 10 Оваа ставка се испорачува во 1 картон Традиционален стил Традиционален стил.10 L x 11 W x 28

Scroll