Новак
Текстил за домашен терен турски памук дијамант весело виножито срце Пестемал крпа за плажа

Текстил за домашен терен турски памук дијамант весело виножито срце Пестемал крпа за плажа

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Дијамант весело виножито срце пешкир за плажа е мека, апсорбирана, брзо сушење, еколошки и лесно се вклопува во вашата торба. Овој разноврсен 100% турски памучен пестемал може да се користи и за пикник или патување, како саронг, шал, пешкир за бања и многу повеќе. Оваа колекција прави одличен подарок за какви било празнични настани. Се одликува со шема на ткаење на дијаманти. 100% турски памук, висока апсорпција на вода. Димензии; 64 "l x 38" w. Достапно во низа прекрасни бои. Безбедно рачно врзани рабни рабови. Измијте во вода со ладно топло, машина суво на тивок оган, веднаш извадете. Направено во Турција. Украсени во САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа прекрасна автентична бања и крпа за плажа е стручно направена од 100% турски памук Оваа крпа спортув�

100% памук 6 парчиња рачни крпи за рачни крпи лесен, супер мек и издржлив, високо квалитетни крпи што ги зад

Додадете некој тимски дух на следната плажа или базен ден со официјално лиценциран NHL "Colorblock " Персонали�

Кој подобар начин да уживате во брегот отколку да спортувате прекрасно моделирана крпа на крајбрежната

Додадете некој тимски дух на следната плажа или базен ден со официјално лиценциран NFL "Colorblock " Персонали�

Одликувајќи се со Ironелезен човек, Хулк, Тор, Капетан Америка, Црна вдовица, Хокики, Визијата Официјално л

Време е да се забавуваме на сонце! Бидете подготвени за летни активности со смела и жива крпа за плажа...

Потопете го сонцето во стил со оваа динамична крпа за плажа Бетмен! Одликувајќи се со Бетмен на сина поз�

Покажете го омилениот тим на НФЛ без разлика дали сте на базен или плажа со оваа импресивна официјална п

Појдете по преголемата, мека и апсорбирана Sofia Home 72 ”L x 38” со цветни џак шема за плажа, морнарица на сите

Уживајте во вашето време за релаксација со овие шик 100% турски крпи од плажа од памук Одликувајќи се со ж�

Насликајте убава слика на плажа ова лето со живописна крпа за плажа на виножитото Направено од мек, абсо

Да се ​​биде стилски покрај базенот никогаш не бил толку лесно! Willе ги обожавате зачудувачките крпи на

Удри дома со вашиот омилен тим за бејзбол и оваа импресивна и живописна официјално лиценцирана пешкир з

Додадете некој тимски дух на следната плажа или базен ден со официјално лиценциран NFL "Colorblock " Персонали�

Одете на плажа во удобност и стил со овие крпи од кабана во лента Велор Изработено од 100% памук велур троп

Погоди на плажа или базен спортувајќи нов стил оваа сезона со забавно и забавно крпа за плажа! Комбинаци

Реактивни крпи со плажа со влакна со живописни бои Овие светли, великодушно големини крпи се од суштинс�

Оваа прекрасна автентична пестемална бања и крпа за плажа е стручно направена од 100% турски памук Овој п�

60 "x 60 " Тешки раб се тркалаат од 100% памук Ткаено ќебе со само носат координирана лента...

Време е да се забавуваме на сонце! Бидете подготвени за летни активности со смела и жива крпа за плажа Ед

Да се ​​наметнува на плажа или на базенот во стил е ветре со оваа крпа за плажа Пешкирите на плажа од пе�

Време е да се забавуваме на сонце! Бидете подготвени за летни активности со смела и жива крпа за плажа...

Донесете забава на времето на плажа на вашето дете со ова крпа за плажа на бебето Јода Живописни бои на о

Scroll