Новак
S026G Chinook 3-канал RC хеликоптер w gyro new

S026G Chinook 3-канал RC хеликоптер w gyro new

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1599.84

Карактеристики : - 100% сосема нови, лесни за летање - Неверојатна, возбудлива и напредна инфрацрвена контролна играчка - Супер забава за играње со тоа дали вашите 14 години или 80 години! - Нежните перформанси на висина со вграден жироскоп - одличен подарок за децата или супер кул канцелариска играчка - се одликува со напредна технологија за стабилност што го прави овој хеликоптер неверојатно лесен за маневрирање - 3 канали за контролирање- -Функција : горе/ долу, лево/ десно, напред/ назад - целосно собрани, подготвени за летање - Време на летање : приближно 6 минути - Батерија за контролер : 6 x "AA " батерии (не е вклучено ) 3-канална инфрацрвена контрола - Фреквенција : Бенд А, Б, Ц - Време на полнење : 50-60минути - Направен од уникатен материјал за да издржи несреќи - Големина на авионот : 265 x 37 x 105 mm (l X W X H) - Големина на далечински контролер : 160 x 120 x 50mm (L x W x H) - Боја : главно зелена армија како што е прикажано на сликата пакет Вклучен : 1 x RC мини хеликоптер ( 3 канал) 1 x далечински контролер 1 x прирачник за корисник на англиски јазик 1 x USB кабел SYMA S026 G Chinook 3-канален RC Helicopter w/gyro new.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Nintendo ја лансираше својата прва конзола, Nintendo Entertainment System ™, во Северна Америка во 1985 година и со неа, ја в�

Како правиш игра за големиот град Форт Браг? Иако е невозможно да се вклучи сè, ние ја заглавивме целата �

Улиците никогаш нема да бидат исти! Уличните автомобили на Нико 1 : 20 во скала се инспирирани од Real Street Racer

Службените торби со корнизи во Френклин, се одличен додаток на вашиот сет на розови Овие висококвалитет

Вентилаторот може да создаде, истражува и да преживее со Minecraft Mob Head Minis Action Figures! Овие бројки се редизајни

Смешната фарма тастатура со разни ритми, мелодии и звуци е одличен начин за вашето дете да свири музика..

Читателите можат да ја користат палубата за секојдневен увид, медитација или да развијат своја психичк�

Направете учење на азбуката за голема забава со пенкало + менувач магнетна азбука и броеви манипулативи

X Kites Microkite 2 Pack By Brainstorm Products е уникатен минијатурен облик на минијатурна змеј X Kites Microkite 2 Асортиман на пак�

Проборење се врати со AEW! Фигурите на колекцијата AEW не ја доловуваат возбудата и дејството на целото ели

Спецификација : Материјал за поддршка на цевки : челик базен материјал : пластични пакувања Димензии : 27 "

Опис на производот е време да започнете со градење! Комплетирајте со 42 алатки и додатоци совршени за ваш

Допир! Оваа омилена игра за ручек се зафати со една сосема нова димензија Оваа фудбалска игра со прсти с�

Донесете дома забавна кадифен за вашата сакана личност и кажете им дека размислувате за нив, ова кадифе�

Овој целосно функционален спортски автомобил Porsche Panamera Radio Control ви овозможува да го однесете дома омилен

Прославете ја пролетта и летото со прскање! Оваа базаи 12 '' Aqua шутираше со голема брзина на пиштолот за во

Диносаурус одвојте играчка со светла и звучи играчка за диносаурус обезбедува забава со своите заменли

На возраст од 8 и повеќе години; 26 играчи Тематски околу вашиот град! Возбудлива и едукативна игра; Забав�

Совршено за игралиште или на отворено, има иконични слики од дигитална комуникација Шарена играчка топ�

Сличните дизајни им го олеснуваат да се лизгаат низ табелата и за брзо дејство на враќање Pucks Hockey Hockey Procks

Негувајте го учењето и креативноста на вашето дете на рана возраст со играчки како Quercetti Daisy Maxi Оваа едук

AEW незаменлива колекција серија 6 ја надминува антетата со најжешката постава во про борење со сеопфатн�

Вие и вашите деца ќе ги сакате нашите комплети за животински брикси Нуркајте во подводниот свет на наши�

Scroll