Новак
Abbyson Living Jetson Top Grain Fire Leather Leflining Sofa

Abbyson Living Jetson Top Grain Fire Leather Leflining Sofa

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 10224.00

Забавувајте ги пријателите и семејството со прекрасната лежечка абисон што ја живее etsетсон Топ жито кожа што лежи софа. Функционалноста е мазна и лесна за употреба. Ова парче има врвно зрно кожа и кожа натпревар со детално шиење. Овој тросед е пространа парче сигурно да додаде стил во вашиот дом. 40 W x 80.5d x 42.5h во . цврста рамка од тврдо дрво, столарија блокирана од агол, механисим за челик за влечење, јадро на џебната калем + 3,0 густина пена, перничиња, лежерот не го гушка wallидот; Растојание потребно од wallид : 3 во . цврста рамка од тврдо дрво. Корнер-блокирана стокарија. Механисим за челик за лепење. Pocket Coil Core + 3,0 густина пена перничиња. Recliner не го гушка wallидот; Растојание потребно од wallид : 3 ин.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Создадете пријатна атмосфера со парче дневна соба Тристен Ова парче нуди уникатна ткаенина со два тона

Мебелот за мебел го штити вашиот мебел од миленичиња коса и дамки Ве спасува од проблемите на секојднев�

Елегантен и привлечен, зачудувачки сив кадифе безграничен 4 парчиња Модуларен пресек од меридијан мебе�

Висина на седиштето подот до седиште : 15,8 ” и користете за чување на вашиот ТВ далечински управувач, моб

Донесете преодно парче во вашиот простор за живеење со мебелот Roundhill Moselle Sofa Облеката за ноктите и покач�

Земја на потекло Кина Материјал за нозе / боја метал / сребрена боја Сето тоа одговара, без оглед дека е

Отворете го патентот на дното на софата, извадете ги рацете, нозете и хардверот, а потоа трае неколку мин

Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бој

Дневна во вашата сребрена тросед со тигри со двајца пријатели или испружете се сами и уживајте да ги раз

Овој производ е зафатен во желбата да се комбинира модерен минималистички стил со беспрекорен дизајн и

Софата на aukfa loveseate е исто така совршено модерно решение за вашите мали потреби за вселената; тоа е анекс�

Опуштете се цел ден во вашата дневна соба додека гледате телевизија или земате попладневно дремнување..

Елегантен и привлечен, зачудувачки розов кадифено бесконечност 4 PC Модуларен пресек од меридијан мебел

*Погледнете ги сликите за детални и точни мерења во форма на L во форма на L* Уживајте да седите високо во �

Ве молиме, избегнувајте какви било груби хемикалии со цел да спречите непотребно обезцветеност...

[Квалитет направен] : Квалитет направен во Турција со само најдобри материјали Уживајте да седите висок�

Создадете луксузна атмосфера за дневна соба со колекцијата Блевин Овој вкусен, преоден тросед има мазн�

Класичен дизајн на погледот : Современиот поттикнување на рацете со дизајн на нокти го прави овој кабри�

Scroll