Новак
Комфор облека женски плус големина на коленото должина на коленото V фустан од вратот

Комфор облека женски плус големина на коленото должина на коленото V фустан од вратот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Отсекогаш полиран и шик, овој модерен стил има елегантно драфтиран фронт собран на половината. Долгите ракави и елегантниот врат V-вратот го прават овој плус големина фустан што мора да го има за плакарот на кој било професионалец. V вратот. Должина на коленото. 3/4 ракави.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Гроздобер инспирирани метални starsвезди Фрок ја засладува вашата сончева дневна вибрација Обично се сре

Разновиден дизајн може да се носи на многу начини на бродот на вратот со лагер со долги ракави на Долман

Печатениот фустан на Women'sенски врат на бела марка е секси и елегантен комбиниран Има стил на капка полов

Овој фустан од кошула е исечен од истегнување на тексас и треба да се носи за секој забавен ден на вашата

Овој проток фустан е слатко украсен со детали за руфла и дизајн на деколте Црниот фустан е отпечатен со �

Одете од ден на ноќ во истиот фустан со овој фустан од империја од облека за удобност 24 / 7 Со фрлање на вр�

Барате наметка што е крајно ласкава и шик? Погледнете поблизу на оваа зачудувачка наметка од R&M Ричардс �

Дизајниран да ласка, фустанот на принцезата на Еван Пикне е безвременско парче за додавање во вашата ко�

Класичен, лесен и стилски, времето и маицата на Тру ја става забавата во вашата гардероба на топло време.

Едноставно стилскиTime и FluLeasy облечен фустан ве одржува да изгледате шик и да се чувствувате добро со нег�

Ткаенината ткаенина од шифон, покриена со прекрасна цветна печатење, го создава овој симпатичен летен ф

Lookе изгледате и ќе се чувствувате одлично во ова случајно време и Tru Hacci Romper Изработено е од мека фабричн�

Волшебна облека со здолниште со здолниште со врвови со здолништа со ленти од крцкање и декор на копчиња.

Овој фустан од кошула е исечен од истегнување на тексас и треба да се носи за секој забавен ден на вашата

Донесете гроздобер допир на вашата гардероба оваа сезона со овој симпатичен фустан со копче...

Римпер во стилот на Хенли од време и Тру додава неколку стилски детали на вашето одење Мазна, мека ткаен�

Приближно Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36” Моделот носи голем�

Scroll