Новак
Време и време женски селански фустан со кратки ракави

Време и време женски селански фустан со кратки ракави

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 366.72

Воведување на вашиот нов омилен фустан : Време и селски фустан на Тру во светлина, памучна ткаенина. Силуета А-линија завршува на миди должина со слатки нивоа што течат низ здолништето. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Силуета : Миди; Должина : Должина на глуждот. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : ракави со должина на лактот. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат; Ниво на каросерија. Селански фустан со кратки ракави за жени од време и Тру.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Шик, но удобен стил на коктел фустан, кој е совршен за секоја посебна пригода Одликувајќи се со деколте з

Onенски 3 / 4 ракав Кози со 2fer фустан со печатена исмејувана потстелна женска 3 / 4 ракав Кози 2fer фустан со пе

Женски отпечатоци го истакнуваат овој летен фустан за вратоврска од рамото од Хедер Б со силуета со дол�

Овој пат и предниот фустан на обвивката за завиткување создава одлична ставка во плакарот на сите Тоа е

Подобрете го вашиот стил во удобност со овој мини фустан со долг ракав со должина од колено од 24 / 7 облек�

Lookе изгледате и ќе се чувствувате одлично во ова случајно време и Tru Hacci Romper Изработено е од мека фабричн�

Едноставен, но стилски стил на летен фустан Направено со убава сенф жолта дланка лисја, овој фустан со д�

Можностите се бесконечни со времето и фустанот за бебиња на Тру Не напорен стил кој се облекува со накит

Поставени состаноци заедно Кошула за кратки ракави на времето и на Tru's FontFront е тоа полирано секојдневно �

Women'sенски везено и фустан од Флејл е совршено дело на Боеммиум за да ве транзитира од лето во зима...

Прекрасните отпечатоци и прекрасната драпена ткаенина создава зачудувачко парче за секоја пригода Од �

Враќаниот летен тренд се враќа Лесен, опуштена и неспорно чудесна, сигурни сме дека повторно ќе се за inу�

Дека секојдневно прашање, „Што ќе носам денес?“ праша и одговори Мини фустанот на Слободното склопувањ

Со sweetубезен врат и 3 / 4 ракави, овој фустан ви дава модерен шик изглед Подгответе се за забавата и соција�

Симпатична и случајна или глам? Ги повикувате снимките со девет Фустан за ракав на трепкање Овој без нап

Отсекогаш полиран и шик, овој модерен стил има елегантно драфтиран фронт собран на половината...

Со дизајнирање на појас на половината, овој фустан се карактеризира со опремена половината, ја истакнув

Римпер во стилот на Хенли од време и Тру додава неколку стилски детали на вашето одење Мазна, мека ткаен�

Завиткајте се во нешто елегантно Ова е над облеката за завиткување на должината на коленото со v деколте

Совршено парче за време на потоплите месеци, оваа должина на коленото се вклопува и фустанот за пламен с

Дека секојдневно прашање, „Што ќе носам денес?“ праша и одговори Мини фустанот на Слободното склопувањ

Со дизајн без ракави и опуштена силуета, овој фустан од време и Тру беше направен во сончеви денови...

Отсекогаш полиран и шик, овој модерен стил има елегантно драфтиран фронт собран на половината...

Печатениот фустан на Women'sенски врат на бела марка е секси и елегантен комбиниран Има стил на капка полов

Дефинитивно мора да има за лето и пролет, овој разноврсен фустан лесно може да оди од ден во канцеларија

Одликувајќи се со црна ткаенина со широко распространетост со повеќебојни печати, дефиниран плетен пол

Барате наметка што е крајно ласкава и шик? Погледнете поблизу на оваа зачудувачка наметка од R&M Ричардс..

Овој разноврсен печатен плетен фустан од време и TRU е парче од која било приклучок што е одличен додаток

Гроздобер инспирирани метални starsвезди Фрок ја засладува вашата сончева дневна вибрација Обично се сре

Scroll