Новак
Време и време женски трепет ракав ракав на коленото, нивоа на должина

Време и време женски трепет ракав ракав на коленото, нивоа на должина

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.84

TT Flutter Tiered Time Time и Tru Women's TT Flutter Tiered Fasure : Мерења на модели : Висина 5'9,5 ", биста 34" б, половината 25 ", колкови 35". Моделот носи големина S. Краток трепкач ракав со треперење. Ниво на тело со тресење на цвест. Тркалезен врат. peplum полите. Опуштено вклопување. Достапно во разновидни бои. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ниско железо доколку е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој фустан го прави сето тоа Без напор стилски со лесен, став за инаииодење, времето и фустанот без рака

Овој фустан од кошула е исечен од истегнување на тексас и треба да се носи за секој забавен ден на вашата

Донесете гроздобер допир на вашата гардероба оваа сезона со овој симпатичен фустан со копче Изработено

Одете од ден на ноќ во истиот фустан со овој фустан од империја од облека за удобност 24 / 7 Со фрлање на вр�

Дефинитивно мора да има за лето и пролет, овој разноврсен фустан лесно може да оди од ден во канцеларија

Едноставно стилскиTime и FluLeasy облечен фустан ве одржува да изгледате шик и да се чувствувате добро со нег�

Карираниот дизајн со црно бело и малку тенка кафеава линија што минува низ неа е само совршена Надвореш�

Овој проток фустан е слатко украсен со детали за руфла и дизајн на деколте Црниот фустан е отпечатен со �

Шик, но удобен стил на коктел фустан, кој е совршен за секоја посебна пригода Одликувајќи се со деколте з

Печатениот фустан на Women'sенски врат на бела марка е секси и елегантен комбиниран Има стил на капка полов

Овој едноставен, но елегантен фустан со должина на коленото, мора да има во кој било плакар Одликувајќи �

Класичен, лесен и стилски, времето и маицата на Тру ја става забавата во вашата гардероба на топло време

Onенски 3 / 4 ракав Кози со 2fer фустан со печатена исмејувана потстелна женска 3 / 4 ракав Кози 2fer фустан со пе

Совршено парче за време на потоплите месеци, оваа должина на коленото се вклопува и фустанот за пламен с

Завиткајте се во нешто елегантно Ова е над облеката за завиткување на должината на коленото со v деколте

Одликувајќи се со црна ткаенина со широко распространетост со повеќебојни печати, дефиниран плетен пол

Романтичните отпечатоци го истакнуваат овој фустан за обвивка во миди должина од Хедер Б...

Колку е романтично! Ние паѓаме за овој фустан со ракав со капаче од романтичен циган со удобен, лесен диз

Ние се разгледуваме над овој мечпривлечен летен двопарчен сет од без граници Резервоарот за каишот на Ru

Со дизајнирање на појас на половината, овој фустан се карактеризира со опремена половината, ја истакнув

Отсекогаш полиран и шик, овој модерен стил има елегантно драфтиран фронт собран на половината...

Со дизајн без ракави и опуштена силуета, овој фустан од време и Тру беше направен во сончеви денови...

Scroll