Новак
Единствени договори за женски костуми готски широки ленти чипка со мини фустан без ракави без ракави

Единствени договори за женски костуми готски широки ленти чипка со мини фустан без ракави без ракави

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 310.24

Направено од 95% полиестер и 5% спандекс, лесен, мек и удобен за носење долго време. Одликувајќи се со чипка, пламен полите, V-вратот и мини фустан без ракави, стилски. Погоден за танцови настапи, забави, Ноќта на вештерките, итн. Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите на градите Пологата на половината -Тотална должина на должина 31 7/8 26 - 23 1/2s 33 7/8 28 - - 24м - 35 7/8 29 7/8 - - 24 1/2 L 39 - 33 1/8 25 1/8xl - - 42 1/8 36 1/ 4 25/8 Мерењето на должината е од рамо до полите. Единствени поволни цени за широка лента за чипка без ракави, без ракави, црно и црно полиестер, 5% спандекс. Увезени. Флејно полите. V деколте. Над коленото. Линија. Машинско миење ладно со слични бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој фустан го прави сето тоа Без напор стилски со лесен, став за инаииодење, времето и фустанот без рака

Едноставен, но стилски стил на летен фустан Направено со убава сенф жолта дланка лисја, овој фустан со д�

Ткаенината ткаенина од шифон, покриена со прекрасна цветна печатење, го создава овој симпатичен летен ф

Отсекогаш полиран и шик, овој модерен стил има елегантно драфтиран фронт собран на половината...

Донесете гроздобер допир на вашата гардероба оваа сезона со овој симпатичен фустан со копче Изработено

Одете од ден на ноќ во истиот фустан со овој фустан од империја од облека за удобност 24 / 7 Со фрлање на вр�

Овој забавен фустан со копчиња со долги ракави од Beach Lunch Lounge е опуштен и забавен додаток на вашата гарде�

Дизајниран да ласка, фустанот на принцезата на Еван Пикне е безвременско парче за додавање во вашата ко�

Одликувајќи се со црна ткаенина со широко распространетост со повеќебојни печати, дефиниран плетен пол

Воведување на вашиот нов омилен фустан : Време и селски фустан на Тру во светлина, памучна ткаенина Силу�

Класичен, лесен и стилски, времето и маицата на Тру ја става забавата во вашата гардероба на топло време

TT Flutter Tiered Time Time и Tru Women's TT Flutter Tiered Fasure : Мерења на модели : Висина 5'9,5 ", биста 34" б, половината 25 ", колкови 35".

Прекрасните отпечатоци и прекрасната драпена ткаенина создава зачудувачко парче за секоја пригода...

Симпатична и случајна или глам? Ваш избор со девет Облечен фустан со ракав на трепкање Овој без напор фу�

Карираниот дизајн со црно бело и малку тенка кафеава линија што минува низ неа е само совршена Надвореш�

Овој проток фустан е слатко украсен со детали за руфла и дизајн на деколте Црниот фустан е отпечатен со �

Шик и без напор, фустанот за смена без ракави на Beach Lunch Lounge го има тој став што го фрлаиодење што го очеку�

Scroll