Новак
24Севечна облека за удобност плус големина на коленото должина V фустан од вратот

24Севечна облека за удобност плус големина на коленото должина V фустан од вратот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Отсекогаш полиран и шик, овој модерен стил има елегантно драфтиран фронт собран на половината. Долгите ракави и елегантниот врат V-вратот го прават овој плус големина фустан што мора да го има за плакарот на кој било професионалец. V вратот. Должина на коленото. 3/4 ракави.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Mimи женскиот женски кимоно ракав, мини фустан, е направен со класична чиста гази ткаенина и е целосно нар

Завиткајте се во нешто елегантно Ова е над облеката за завиткување на должината на коленото со v деколте

Со дизајн без ракави и опуштена силуета, овој фустан од време и Тру беше направен во сончеви денови Пред�

САД Поло Асн Облечениот фустан е совршен за секој ден Без ракави и опуштено вклопување, лесен за стил...

Овој тренддесно бебе Француски Тери 35 "Инч со ракави без ракави без ракави се одликува со руширање на ед�

Одликувајќи се со црна ткаенина со широко распространетост со повеќебојни печати, дефиниран плетен пол

Основен црн резервоар фустан за возрасни L / XL женски додаток на вештерките на вештерките Содржина : 95% по

Едноставен трепет, мека драпера и ја имате вашата нова облека за сезоната Облеката за ракави на ракави н

Едноставно стилскиTime и FluLeasy облечен фустан ве одржува да изгледате шик и да се чувствувате добро со нег�

Вашето ново омилено одење во гардероба, овој плетенка и фустан од пламен може да го стори сето тоа...

Шик, но удобен стил на коктел фустан, кој е совршен за секоја посебна пригода Одликувајќи се со деколте з

Женски отпечатоци го истакнуваат овој летен фустан за вратоврска од рамото од Хедер Б со силуета со дол�

Поставени состаноци заедно Кошула за кратки ракави на времето и на Tru's FontFront е тоа полирано секојдневно �

Scroll