Новак
Памук за крпи од плажа Seakeeker и моринска пластика, сина годишнина од желка

Памук за крпи од плажа Seakeeker и моринска пластика, сина годишнина од желка

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Воведување на Seapeeper ™ Beach до 1888 година Милс. Оваа линија на плажа е соработка со иницијативата Seaqual ™ и конзервацијата на морската желка. Оваа колекција се состои од отпечатоци направени со 80% памук и 20% Seaqual ™ Upcycled Polyester. Заедно, можеме да ги подобриме океаните за секое живо суштество. Пластиката го уништува нашиот морски живот како никогаш порано. Ние мора да дејствуваме сега. Во соработка со рибарите, невладините организации и локалните заедници Seaqual - помагаат да се исчистат океаните на морскиот отпад. Нашите крпи содржат ревалоризирана морска пластика што се преовладува од Seaqual. Вашиот избор е важен. Бидете дел од решението. Дел од приходите од пешкирот им користи на зачувувањето на морската желка (СТЦ), најстарата непрофитна група за зачувување на морските желки во светот. STC работи за да се обезбеди опстанок на морските желки преку истражување, образование, обука, застапување и заштита на живеалиштата. Памук од пешкир од плажа Seakeeker и морична морска пластика, сина годишнина од желка 1888 Милс придонесува за дел од приходите за конзервација на морската желка. 80% памук и 20% морски увик полиестер обновен од океанот. Оеко Текс направен во зелена сертифицирана. Супер мека и апсорбирана. Секоја крпа за плажа мери ширина 30 инчи долга 62 инчи. Забавни наутички отпечатоци. Машината за лесна нега што се пее. Неколку бои и дизајни за избор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Плишани и топло, овој застрашувачки забавен дизајн на ајкула е сигурно да се истакне на секое патување в

Удри дома со вашиот омилен тим за бејзбол и оваа импресивна и живописна официјално лиценцирана пешкир з

Донесете забава на времето на плажа на вашето дете со ова крпа за плажа на бебето Јода Живописни бои на о

Потопете го сонцето во стил со оваа динамична крпа за плажа Бетмен! Одликувајќи се со Бетмен на сина поз�

Да се ​​биде стилски покрај базенот никогаш не бил толку лесно! Willе ги обожавате зачудувачките крпи на

Покажете го омилениот тим на НФЛ без разлика дали сте на базен или плажа со оваа импресивна официјална п

Покажете го вашиот тимски дух со нашата најпопуларна крпа за плажа Пешкирот 30 "x 60 " е изработена од 100% па�

Оваа квалитетна стрижена крпа за плажа е изградена од 100% памук и е ткаена со високо квалитетни, памучни �

Пешкирот за базени Martex Cabana е совршен за долги летни денови на плажа или покрај базенот Понудена во разно

Уживајте во вашето време за релаксација со овие шик 100% турски крпи од плажа од памук Одликувајќи се со ж�

Време е да се забавуваме на сонце! Бидете подготвени за летни активности со смела и жива крпа за плажа Ед

Одликувајќи се со Ironелезен човек, Хулк, Тор, Капетан Америка, Црна вдовица, Хокики, Визијата...

Scroll