Новак
Skechers Ultra Fle Fley чизми за глуждот

Skechers Ultra Fle Fley чизми за глуждот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 383.84

Чувајте ја егзибилната атлетска удобност и стил одат цела сезона со Skechers Ultra Flex - Shawty Boot. Мека ватенка-текстура на најлонска ткаенина и мазна синтетичка горната горната горната боја во лизгање на висина на глуждот Спортско ладно временско подигање со акценти за шиење и топла технолошка мемориска пена. Анти-лизга под влажни и суви услови. Мемориска пена. 3М Шкотска. Топла технологија МФ. Зимска постава.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дали го претпочитате градот или земјата? Прегрнете ги двете страни со колекцијата Тереза ​​Бут од ournoure

Нашите чизми се карактеризираат со декор на бисери, а врз основа на оваа основа се карактеризираат со си

Од единствениот опсег на удобност, овие стилски чизми на глуждот имаат мешавина од ткаенина и потпетица

DEN 1.00

Влезете во вашиот нов омилен bootie со bootie bootie од Brinley Co Овој бути на глуждот има трајни кожни кожни нагоре с

Дали го претпочитате градот или земјата? Прегрнете ги двете страни со колекцијата Тереза ​​Бут од ournoure

Елегантен и стилски, мегаколекцијата на колекцијата со мег со високиот чизми на коленото е на секој изб�

Чизмите се тука за да останат и не можевме да бидеме посреќни Тие совршено се спаруваат со сè во вашиот п

Додадете стилски чизми на вашиот изглед со затегнати чизми на глуждот од Brinley Co Soft Faux Suede Uppers се креваат н

Bootенската треперка на славата слава е удобно и разноврсно парче обувки што работи во текот на целата го�

Дозволете му на вашиот внатрешен виксен оваа сезона со помош на Виа? Нашиот лисичен бути во моментот, во

Покажете го стилот на шик со отсечени чизми од Brinley Co Овие чизми на глуждот се карактеризираат со велур н

Scroll